Львів: на Липинського і Науковій-Стрийській збудують 11 км велодоріжок

У Львові з робочим візитом перебуває доктор Лео Кройц, директор департаменту по країнах Східної Європи та Кавказу Міністерства розвитку та співробітництва республіки Німеччини, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

В межах українсько-німецького співробітництва було вирішено підтримати будівництво одинадцяти кілометрів велосипедних доріжок на двох відрізках: вулицях Стрийська та Наукова, на вулиці Липинського. Проектування та будівництво велосипедних доріжок відбуватиметься відповідно до європейських стандартів якості та безпеки. Усі робочі проекти були ретельно перевірені німецькими експертам та консультантами. Німецьке товариство міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH виконує програму за дорученням федерального німецького міністерства BMZ.

Розширення велосипедної мережі Львова – це частина широкої програми українсько-німецького співробітництва із популяризації велосипедного транспорту, як здорового та сприятливого для навколишнього середовища способу пересування у місті. Програма впроваджується спільно з міністерством інфраструктури України та приймаючими містами Євро-2012 – Донецьком, Львовом, Києвом та Харковом.

Мета програми – поширити львівський та європейський досвід серед українських міст. Львів залишається першопрохідцем з розробки та впровадження концепції велосипедної мережі. Враховуючи докладені містом зусилля у цій сфері, на початку 2013 року Львів отримав міжнародну нагороду з розвитку сталого транспорту.

Нагадаємо, станом на сьогодні у Львові збудовано та у високій ступені готовності 15 км велосипедних доріжок.

«На цей рік плануємо, окрім вул Липинського та Наукової-Стрийської, прокласти велосипедні доріжки в Рясне, на вул Коперника, Левицького, Городоцькій (нижня частина). Загалом у бюджеті міста на цей рік передбачено більше 2,7 млн грн на будівництво велосипедної інфраструктури», – розповів Олег Шмід, радник міського голови з питань велоінфраструктури.

Довідка

Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH є федеральною компанією, яка надає підтримку Уряду Німеччини в сфері міжнародного співробітництва задля сталого розвитку та міжнародної просвітницької роботи. GIZ робить внесок у розвиток суспільства та покращення умов життя людей.

В Україні GIZ діє за дорученням чотирьох німецьких міністерств та Євросоюзу і має у штаті понад 90 співробітників. Співпраця з Німеччиною наближує Україну до ЄС та сприяє покращенню політичних, соціальних, економічних і екологічних умов з точки зору сталого розвитку. В центрі уваги співпраці – сталий економічний розвиток, енергоефективність, а також профілактика ВІЛ/СНІДу.

Джерело: zaxid.net

zp8497586rq

Велосипедна концепція Львова до 2019 року

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved