У Євпаторії відбувся щорічний «Велофорум»

З 11 по 13 жовтня у кримському місті Євпаторія пройшла щорічна міжнародна конференція з розвитку велосипедної інфраструктури та популяризації велосипедного транспорту. Цього року, однією з головних тем події був велосипедний туризм як один із засобів розвитку міст та регіонів. Конференцію відвідали близько 50 учасників, які представляли органи місцевого самоврядування, велосипедний та туристичний бізнес, місцеві громадські організації з усієї України, а також представники Європейської федерації велосипедистів (Брюссель, Бельгія) та директор велосипедного фонду SRAM (Чікаго, США).

Учасники ознайомились з досвідом організації роботи місцевих органів самоврядування щодо підготовки планів розвитку велосипедної інфраструктури (на прикладі Львова та Луцька), почули про підготовку та впровадження Програми створення інфраструктури велотуризму у Криму, обговорили подальшу роботу щодо маркування української ділянки міжнародного маршруту Євровело.

Конференція вкотре засвідчила, що все більше і більше українських міст цікавляться велотранспортною темою та починають активно заохочувати мешканців до використання велосипеда і як транспортного засобу, і як засобу відпочинку у своїх містах. Так, цього року на конференції вперше були присутні представники Луганська, Донецька, Комсомольська, Миргорода, Симферополя, Севастополя.

Презентації «Велофоруму 2012» доступні на сайті конференції.

Також організатори запрошують зацікавлені міста надсилати свої заявки на проведення наступного «Велофоруму-2013» у своєму місті. Подробиці на www.veloforum.org.

zp8497586rq

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved