Розпочато реєстрацію учасників на “Велофорум-2012”

11-13 жовтня 2012 року в Євпаторії (АР Крим) відбудеться четверта міжнародна конференція “Велофорум-2012”. Метою проведення події, що організовується Асоціацією велосипедистів Києва у співпраці з органом виконавчої влади м. Євпаторії, є прискорення екологічної модернізації міської транспортної інфраструктури в Україні через поширення знань і мотивацію громадських активістів, представників органів місцевого самоврядування та всіх зацікавлених. В якості лекторів вже запрошено європейських та українських експертів/-ок з міського транспортного планування, сталого розвитку, лідерок/лідерів громадських організацій, представників мерій.

Окрім насиченої цікавої програми “Велофоруму-2012” Євпаторія також пропонує свій особливий погляд на транспортну систему. Це одне з чотирьох міст України, де працює вузкоколійний трамвай. Трамвайна система міста була побудована за німецьким проектом і має одноколійно-роз’їзну систему руху. У 2014 році євпаторійський трамвай святкуватиме своє 100-річчя.

Цього року “Велофорум” відбувається за підтримки Європейської федерації велосипедистів, Фонду імені Гайнріха Бьоля в Україні, Німецького товариства міжнародного співробітництва, велосипедного фонду SRAM, Міської євпаторійської бізнес асоціації та інформаційних партнерів: “Платформа” та Український інформаційний центр велотранспорту.

Організатори впевнені, що Велофорум, вже традиційно, стане чудовим місцем для зустрічей і знайомств, отримання натхнення і свіжих ідей, налагодження співпраці і обміну знаннями для усіх цільових груп – велосипедних активістів, муніципалітетів та громадських організацій з України та інших країн. Організатори також підготували для вас спеціальну велосипедну екскурсійну програму гірським Кримом. Слідкуйте за новинами підготовки конференції на сайті www.veloforum.org та сторінці у Фейсбуці.

Запрошуємо ознайомитись з програмою конференції та реєструватись на конференцію та екскурсіюРеєстрація обов’язкова.

Участь у конференції безкоштовна. Учасники самостійно покривають витрати на проїзд та проживання, організатори потурбувались про спеціальні ціни та умови для всіх учасників конференції, тож чекаємо на зустріч у жовтні!

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved