Форум екології та енергоефективності e3forum

Організатори форуму – виставкова компанія ДП «Прем’єр Експо» та громадська ініціатива e3platform, запрошують на III Міжнародний науково-практичний Форум екології та енергоефективності в будівництві, присвячений актуальним питанням інноваційного та технологічного розвитку будівельної галузі в напрямку екології та енергозбереження. e3forum традиційно пройде спільно з Фестивалем “Архітектура і дизайн”, виставками KyivBuild і KIPS.

Час та місце проведення: 29 лютого – 2 березня 2012, Міжнародний Виставковий Центр (Броварський пр-т, 15, м. Київ, Україна)

У 2012 році e3forum розширює тематику і набуває глобального вектор розвитку. Новий великий розділ програми, присвячений стійкому розвитку міст, називається e3forum-CityBuild, і його головна подія – конференція «Сталий розвиток міста. Від стратегії розвитку до генерального плану».

Учасники Форуму обговорять різні стратегії та підходи до генерального планування сучасного міста, управління ризиками та безпечний розвиток населених пунктів. Об’єктом «дослідження» стане не тільки гаряче дискутованих сьогодні «Стратегія розвитку Києва 2025», а й плани розвитку міст Європи (де актуально поняття Green cіty development).

Транспорт, безпечна і ефективна комунальна та енергосистема, мінімізація шкоди навколишньому середовищу, екологічним і енергоекономне житло – далеко не повний перелік питань e3forum 2012.

Уже сьогодні над програмою форуму працюють Міністерство з питань житлово-комунального господарства України (МінЖКГ Україна), Національний Союз архітекторів України (НСАУ), Українська федерація індустрії безпеки (УФІБ), Український союз пожежної та техногенної безпеки (УСПТБ), Українська будівельна асоціація (УБА ), Союз виробників будівельних матеріалів Україна і багато інших організацій.

Організатори запрошують до спілкування мерів міст України та зарубіжжя, головних архітекторів і компетентних працівників муніципалітетів, а також інвесторів і девелоперів, учасників ринку нерухомості та ринку обладнання та технологій безпеки, представників НГО, проектних організацій та інших інституцій, а також усіх зацікавлених у створенні комфортного міста майбутнього.

Більше інформації та програма події на сайті організаторів.

Джерело: Premier Expo

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved