У Краматорську День міста відзначать велопарадом #KramatorskBikeRide та “Східним Велофорумом”

У Краматорську 150-й День народження міста відзначать велопарадом #KramatorskBikeRide, який відбудеться у неділю 23 вересня. Подія пройде у рамках конференції “Східний Велофорум”, яка збере велоактивістів з Донецької та Луганської областей та інших регіонів протягом 22-23 вересня у просторі “Вільна Хата”.

Долучитися до Велопараду до Дня міста 23 вересня запрошуються всі мешканці.

Збір учасників та учасниць Велопараду об 11:00 на площі Миру. Старт – об 11:30.

На фініші Велопараду #KramatorskBikeRide на учасників та учасниць події та всіх мешканців чекатиме велопрограма в рамках Свята однієї вулиці на Тріумфальній, а це:

  • вулична музика;
  • велоквест “Від міста до міста – єдина країна”;

Для того, щоб стати учасником або учасницею велоквесту необхідно зібрати команду у складі не більше 3-х осіб, які досягли 14-річного віку та мають велосипед, а також зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/2PQ6pfy

  • Кіноцех з вeлогeнeратором (показ відеороликів про велосипедні міста Сходу та Європейський тиждень мобільності);
  • насичена програма від міста в рамках Свята однієї вулиці на Тріумфальній.

Участь у всіх активностях є безкоштовною.

Організаторами Велопараду є громадська організація Асоціація велосипедистів Києва, Українська велосипедна мережа та молодіжна платформа ВІЛЬна ХАта.

У переддень Велопараду, 22 вересня, коли весь світ відзначає Всесвітній день без авто / Car Free Day, на базі молодіжної платформи “Вільна хата”  у рамках “Східного Велофоруму” пройде пленарна частина у форматі конференції з презентаціями, навчальними сесіями та воркшопами, яка збере  понад півсотні велоактивістів та активісток, представників мерій з міст Донецької та Луганської областей та інших регіонів України.

Програма заходу складатиметься з навчальних занять, під час яких учасники та учасниці ділитимуться інструментами та надихаючими прикладами успішного громадського активізму, адвокаційних кампаній і іншими методами сприяння взаємодії звичайних людей між собою та органами місцевої і центральної влади.

Обидві події – Велопарад до Дня міста #KramatorskBikeRide та конференція “Східний Велофорум” реалізуються у рамках проекту “ВелоСхід”.

Проект “ВелоСхід” / “Cycling through Donbas and beyond” виконується ГО “Асоціація велосипедистів Києва” в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved