У Лисичанську пройде велофестиваль “Двіж on Wheels”

У Лисичанську у рамках проекту “ВелоСхід” 08 вересня пройде велофестиваль “Двіж on Wheels”. Початок події о 13:00 на вул. Юнацька, 78 (парк біля готелю “Лисичанськ”). До участі запрошуються, як місцеві мешканці, так і мешканці із сусідніх міст на велосипедах.

Мета велофестивалю – продемонструвати велосипед, як зручний та раціональний транспорт, який може стати для громади чудовим об’єднавчим інструментом, що допоможе сприяти просуванню сталого розвитку міста.

Організаторами події є громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”, молодіжна організація “The people” та Молодіжна спільнота Лисичанська.

На гостей веловихідних чекають: різноманітні майстер-класи з ВМХ, їзди на скейтборді та надання першої домедичної допомоги, а також цікавий велопробіг центром міста, натхненні лекторії та багато іншого.

Під час події велосипедисти та велосипедистки матимуть нагоду безкоштовно полагодити свій транспорт у зоні веломайстерні та пройти навчання на велошколі з безпеки руху у місті.

“Двіж on Wheels” готує активності і для дітей. Для них організатори проведуть велоестафету та конкурс дитячого малюнку на велосипедну тематику на асфальті. Найспритніших та найкреативніших нагородять подарунками.

Протягом дня у парку функціонуватиме виставка художників та фотографів-початківців, де відвідувачі зможуть побачити  Лисичанськ крізь призму картин та фотографій.

У зоні натхнення та відпочинку відбудеться музичний концерт за участі місцевих талантів, під час якого учасники та учасниці зможуть підкріпитися на велопікніку та випити  смачних лимонадів.

Завершальним етапом “Двіж on Wheels” стане перегляд кінострічки “Bikes vs Cars” (“Вело проти Авто”) режисера Фредеріка Ґерттена просто неба з велогенератором.

“Двіж on Wheels” – це шостий за рахунком велофестиваль, що проходить  у містах Донецької та Луганської областях. Події подібного формату уже відбулися у Костянтинівці, Слов’янську, Мирнограді, Старобільську та Добропіллі. Наступні веловихідні пройдуть 15 вересня у Дружківці, до яких можуть долучитися усі охочі.

Усі ці велофестивалі реалізовуються у рамках проекту “ВелоСхід”, який має на меті сприяти у співпраці ініціативних груп велосипедистів із Донецької та Луганської областей на місцевому та регіональному рівнях, а також забезпечити можливість для їх приєднання до загальнонаціональних мереж та інших громадських організацій, діяльність яких пов’язана з велосипедним рухом, просуванням сталого розвитку міст та захистом прав громадян.

У програмі велофестивалю:

 • 13:00 – 14:00 – реєстрація учасників/учасниць велопробігу
 • 13:00 – 19:30 – веломайстерня: безкоштовно ремонтуємо велосипеди мешканців
 • 13:00 – 20:00 – виставка художників та фотографів-початківців про Лисичанськ

МАЙСТЕР-КЛАСИ:

 • 13:00 – 14:00 – майстер-клас з BMX
 • 13:00 – 14:00 – майстер-клас з їзди на скейтборді
 • 15:00 – 16:00 – майстер-клас з надання першої домедичної допомоги (від організації “Червоний Хрест”)

ВЕЛОЗАЇЗД:

 • 14:00 – 14:15 – вітальне слово та інструктаж перед велопробігом
 • 14:15 – 15:00 – велопробіг центром міста
 • 15:00 – фініш велопробігу, спільне фото всіх учасників/учасниць

ЛОКАЦІЇ ФЕСТИВАЛЮ:

 • 15:00 – 18:00 – робота локацій на площі
 • 15:00 – 16:00 – велоестафета для малечі
 • 16:00 – 17:00 – конкурс дитячого малюнку на велосипедну тематику на асфальті
 • 16:00 – 17:00 – велошкола з безпеки руху у місті, велотренерка “Асоціації велосипедистів Києва” Анна Храбан
 • 17:00 – 18:00 – лекторій на тему велоруху, проектна менеджерка “Next bike Україна в Харкові”, президентка ГО “Велосипедний Клуб Харківський Велосипедний Союз” Вікторія Смагіна

ЗОНИ НАТХНЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ

 • 18:00 – 19:00 – музичний концерт
 • 18:30 – 19:00 – велопікнік для всіх учасників/учасниць (беріть з собою каремати та покривала)
 • 19:00 – 20:30 – кінопоказ “Bikes vs Cars” (“Вело проти Авто”) режисера Фредеріка Ґерттена просто неба з велогенератором

Участь у всіх активностях безкоштовна!

Проект “ВелоСхід” / “Cycling through Donbas and beyond” виконується ГО “Асоціація велосипедистів Києва” в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved