Відкрито реєстрацію на Східний Велофорум у Краматорську 22-23 вересня 2018 року

Асоціація велосипедистів Києва, Українська велосипедна мережа та молодіжна платформа “Вільна Хата” запрошують лідерів велосипедних спільнот, громадських активістів та діячів органів місцевого самоврядування на регіональну подію Східний Велофорум, яка відбудеться у Краматорську 22-23 вересня в рамках проекту “ВелоСхід”. Подія присвячена розвитку умов для використання велосипедів як міського транспорту та засобу рекреації, а також успішному налагодженню співпраці між активними велосипедистами, громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування та місцевим бізнесом.

Більше про проект “ВелоСхід”

22 вересня відбудеться вулична велосипедна програма у рамках святкування Дня міста Краматорська, яка включатиме велопрогулянку, перегляд кіно просто неба на велогенераторі та інші активності, а 23 вересня –  пленарна частина у форматі конференції з презентаціями, навчальними сесіями та воркшопами у просторі “Вільна Хата”.

До участі у Східному Велофорумі запрошуємо активних велосипедистів та представників органів місцевого самоврядування з усієї України – як тих, кому є чим поділитись, так і тих, хто прагне почути про успішні історії та опанувати ефективні інструменти діяльності на місцевому рівні. Завдяки підтримці міжнародних партнерів організатори зможуть забезпечити приїзд до Краматорська та поселення до 50 учасників, на основі вивчення реєстраційних анкет.

Для участі у Східному Велоформу в Краматорську просимо заповнити реєстраційну анкету до 10 вересня 2018 року включно. Організатори залишають за собою право достроково закрити реєстрацію через логістичні обмеження.

 

Інші можливості для велоактивістів та представників мерій з міст Донецької та Луганської областей в межах проекту “ВелоСхід”

Делегація найбільш активних учасників з Донецької та Луганської областей восени матиме можливість також взяти участь у 10-ій міжнародній конференції Veloforum, яка цьогоріч пройде в Івано-Франківську 5-7 жовтня, та у навчальному турі “Успішні велосипедні проекти Західної України” активістів з Донецької та Луганської областей для вивчення велосипедної інфраструктури та громадських організацій в Західній Україні та Польщі 8-11 жовтня. 

Подати реєстраційну анкету для участі у конференції Veloforum 5-7 жовтня в Івано-Франківську: https://goo.gl/forms/dRrXqBlTLGjmESpg1

Подати реєстраційну анкету на участь у навчальному турі 8-11 жовтня: https://goo.gl/vsmAZh

Проект “ВелоСхід” / “Cycling through Donbas and beyond” виконується ГО “Асоціація велосипедистів Києва” в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved