У Мирнограді на День незалежності пройде велофестиваль “Двоколісний день”

День незалежності України в Мирнограді пройде по-особливому – з велофестивалем “Двоколісний день”. Подія розпочнеться 24 серпня о 15:00  у Мікрорайоні Молодіжний, 17 (навпроти центру гармонійного розвитку дітей та молоді “Бригантина”).

Велосипедний фестиваль стане святом для всієї родини, адже включатиме в себе активності як для дорослих, так і для дітей.

“Двоколісний день” – це в першу чергу можливість популяризувати велосипед серед мешканців міста, як зручний та раціональний транспорт, який може стати для них чудовим об’єднавчим інструментом, що допоможе сприяти просуванню сталого розвитку міста.

Організаторами велофестивалю є громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва” та Молодіжний центр “Рух”.

Протягом дня на події працюватиме веломайстерня, де місцеві мешканці зможуть безкоштовно полагодити свої велосипеди.

Усі охочу матимуть можливість відвідати велошколу з безпеки руху, яка містить, як теоретичну, так і практичну частини. Під час навчання учасники та учасниці дізнаються, які правила дорожнього руху має знати і виконувати людина на велосипеді та що означають дорожні знаки.

А веломандрівник, який проїхав не одну сотню кілометрів, проведе надихаючу лекцію для всіх охочих, хто полюбляє подорожі та прагне здійснити мрію, відправившись у мандрівку на своєму ровері.

Для  малечі функціонуватиме окрема зона – велоестафета. Тут діти матимуть нагоду продемонструвати свої вміння у керуванні велосипедом та позмагатися одне з одним за першість.

Подарунком для всього міста стане презентація проекту першого публічного простору, створеного активістами, “ТеплАтраса”, який у майбутньому може претендувати на улюблене місце розвитку та відпочинку мешканців Мирнограду та його гостей.

Яскравою та насиченою на емоції подією велосипедного фестивалю стане велокруїз містом, до якого можуть долучитися і велосипедисти із сусідніх міст.

Смачним призом для всіх учасників та учасниць “Двоколісного дня” стане велопікнік з діджеєм. Тут користувачі велотранспорту зможуть безкоштовно підкріпитися після насиченого фестивального дня.

Фінальним акордом святкової п’ятниці стане кінопоказ “Bikes vs Cars” (“Вело проти Авто”) просто неба з велогенератором. Режисер стрічки Фредерік Ґерттен.

Програма активностей:

15:00-20:00 – веломайстерня: безкоштовно ремонтуємо велосипеди мешканців

15:30-16:30 – велошкола з безпеки руху

16:30-17:30 – надихаюча лекція з веломандрівником

16:30-17:30 – велоестафета для малечі

17:30-18:00 – презентація проекту “теплАтраса”

18:00-19:00 – велокруїз містом

19:30-20:00 – велопікнік з діджеєм для всіх учасників/учасниць

20:30-22:00 – кінопоказ “Bikes vs Cars” (“Вело проти Авто”) просто неба з велогенератором, режисер Фредерік Ґерттен

Участь у всіх активностях безкоштовна.

Велофестиваль “Двоколісний день” – третя за рахунком подія, що проходить у рамках проекту “ВелоСхід” та реалізується задля просування розвитку велоруху у східних містах Донецької та Луганської областях.

Детальніше про проект “ВелоСхід” можна дізнатися на сайті ГО “Асоціація велосипедистів Києва”.

Проект “ВелоСхід” / “Cycling through Donbas and beyond” виконується ГО “Асоціація велосипедистів Києва” в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved