Літній табір “Green Camp” для активістів у Карпатах

“Green Camp”– наметовий табір у Карпатах, який з 2 по 6 серпня об’єднає кліматичних активістів з усієї України для нетворкінгу, відпочинку та напрацювання спільних кампаній.

Програма табору – це мікс навчання, відпочинку та можливості професійного зростання: планування осінніх кліматичних кампаній, обмін досвідом від “зірочок” кліматичного руху, нетворкінг, участь у майстер-класах з гуцульських ремесл та прогулянки горами.

Табір охопить такі напрямки:
– напрацювання кампанії “100% ВДЕ”, планування спільної акції «Rise for Climate Action» в Україні (8-9 вересня), планування кампанії/спільного проекту по підвищенню кліматичних амбіцій міст;
– обмін досвідом щодо співпраці з органами влади, містами та ОТГ у сфері енергоефективності, зміни клімату та ВДЕ;
– лобіювання енергетичних та кліматичних рішень, співпраця з соціально відповідальним бізнесом, інструменти кампейнінгу, комунікації;
– нетворкінг, антивигорання.

Детальніше про табір на фб-сторінці події

Учасники та учасниці будуть проживати в наметовому містечку на території Дідової Хатчини. Активіст(к)и самі себе забезпечують кемпінговим спорядженням (каремат, спальник, намет). Під час табору буде передбачена гуцульська кухня з 5-ти разовим вегетаріанським харчуванням. Організатори покривають витрати учасників на проживання та харчування. Організаційний внесок на табір сладає 500 грн. з особи.

Щоб приєднатися до участі в таборі потрібно заповнити реєстраційну форму до 4 липня: https://goo.gl/forms/JHWHcIw9jOBUFft53

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Максимальна кількість – 50 осіб. Про результати відбору учасників буде повідомлено 6 липня.

Координатори табору: команда ГО “Еколтава”

Організатори: Українська  Кліматична Мережа, за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні та міжнародної організації 350.org.

Контакти:
Марина Цигрик
+380665202842
maryna.tsyhryk@ekoltava.org
У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу ye.kravchenko@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved