Українські міста долучилися до флешмобу “Велосипедом на роботу”

13 квітня в Україні пройшов флешмоб “Велосипедом на роботу”. Сотні любителів велотранспорту показали, що велосипед може бути зручним і швидким видом транспорту для щоденних поїздок, якщо для цього управлінці міст та роботодавці будуть створювати належні умови.

Київ. Сотні працівників київських компаній, організацій та установ взяли участь у флешмобі “Велосипедом на роботу”.

На Майдані Незалежності Асоціація велосипедистів Києва організувала сніданок, фотозону і конкурси для тих, хто зміг заїхати в центр Києва перед роботою.

АВК вперше провели конкурс Best Corporate Team і в ньому взяли участь 17 корпоративних велоколон. Перемогу отримала найчисленніша велоколона Посольства США в Україні. До флешмобу “Велосипедом на роботу” приєдналась відома телеведуча Марися Горобець, яка теж приїхала велосипедом i провела конкурс Best Corporate Team.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читати більше…

Львів. Участь у львівському флешмобі взяли близько 30 велосипедистів. У цей день львів’яни закликали їхати велосипедом на роботу та в інших справах, аби  продемонструвати переваги такого транспорту і стимулювати роботодавців створювати кращі умови для працівників, які користуються роверами. Львівська асоціація велосипедистів переконана, що для безпечного пересування містом на велосипеді достатньо мати такий базовий набір: знання правил дорожнього руху та відповідальність за свої дії, обладнання велосипеда справними гальмами, світловідбивачами, фарами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читати більше…

Чортків, Тернопільська обл. Мешканці Чорткова долучилися до акції “Велосипедом на роботу” задля розвитку велоінфраструктури та розвантаження центральної частини міста від автомобільного руху. Любителі велотранспорту закликали щодня їхати велосипедом на роботу, навчання та в інших справах – щоб продемонструвати його переваги для пересування містом, а також стимулювати міську владу та роботодавців створювати кращі умови для людей, які хочуть активніше використовувати велосипед. Організатори акції: ЕГО «Зелений Світ», Велоклуб “CADENCE” та Чортківська міська рада.

Світлина від Громадська організація "Екологічно-гуманітарне об’єднання Зелений Світ".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читати більше…

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу ye.kravchenko@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентр

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved