Конкурс на проведення Велофоруму 2018

Організаційний комітет міжнародної конференції VELOFORUM оголошує про відбір приймаючого міста для проведення ювійлейної 10-ї конференції у жовтні 2018 року.

Прийом заявок від міст-кандидатів відкритий до 15 серпня 2017 року.

ЩО ТАКЕ ВЕЛОФОРУМ?

Це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, місцевого розвитку та громадянського суспільства, що проводиться з 2009 року. Основні цільові групи конференції – лідери громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти, власники бізнесу. В середньому Велофорум щороку збирає 100-150 учасників, за останні декілька років в ньому брали участь доповідачі та учасники з України, Білорусі, Франції, Бельгії, Польщі, Чехії, Латвії, Великої Британії, Німеччини. Велофорум вже проходив у Києві, Івано-Франківську, Полтаві, Львові, Кривому Розі, Харкові та інших містах, а у жовтні 2017 року його приймає місто Миколаїв.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КОНКУРС?

Приймати Велофорум – це почесна місія і визнання. Багато активістів та мерій хотіли би, щоб Велофорум пройшов у їхньому місті. Тому оргкомітет вже четвертий рік поспіль обиратиме приймаюче місто на конкурсних засадах, отримуючи і оцінюючи заявки міст-кандидатів. Ініціаторами заявки може бути співробітник або структурний підрозділ у мерії, агентство розвитку міста, або громадська організація, яка має конструктивну співпрацю з мерією. Щоб Велофорум пройшов у вашому місті, вам потрібно переконати нас, що ваше місто буде найкращим місцем для щорічної великої зустрічі велосипедно-урбаністичного середовища. Для цього потрібно якісно підготувати та вчасно подати заявку, у максимально можливій повноті та переконливості. До подання заявок заохочуються міста України, які мають статус обласних чи районних центрів (або аналогічний). Заявки можуть подавати органи місцевої влади (міськрада, виконком чи їхній структурний підрозділ), комунальні підприємства, громадські організації, ініціативні групи, вищі навчальні заклади та інші неприбуткові інституції.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ПРИЙМАЮЧОГО МІСТА

Рішення про приймаюче місто прийматиме комісія методом консенсусу. Важливими критеріями при прийнятті рішення будуть: підтримка заходу керівниками органів місцевого самоврядування; наявність, якість та безкоштовність приміщення для проведення конференції; наявні досягнення міста у сфері розвитку велотранспорту; надійність, організаційна спроможність і вмотивованість місцевих співорганізаторів (ініціаторів заявки); наявність можливостей і готовності залучати співфінансування і партнерів на рівні міста. Неповне або невчасне подання заявки є підставою для відмови у її розгляді.

 

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

Якщо ви хочете подату заявку про прийом “Велофоруму-2018”, просимо не пізніше 15 серпня 2017 року підготувати і надіслати такі матеріали:

  1. Лист зацікавленості у прийомі конференції Велофорум-2018.
  2. Відеоролик тривалістю до 3 хвилин, який пояснює, чому Велофорум-2018 має пройти у вашому місті.
  3. Фотографії пропонованої арени (або декількох арен) для проведення конференції, яка повинна мати принаймні два зали: одна місткістю 50-100 осіб, і друга місткістю 100-150 осіб.

Лист зацікавленості має давати відповіді на запитання: хто ви є, яку організацію чи установу представляєте; які організації, установи та групи ви можете залучити до процесу разом з вами (і які вже підтвердили своє бажання бути активно залученими); яку широку тему (чи декілька тем) ви хотіли би бачити як ключовий мотив конференції, і чому саме; чому ваше місто буде цікавим для відвідувачів конференції, окрім самої участі у конференції; вашу стратегію і наявні можливості щодо забезпечення співфінансування конференції; можливості забезпечення відповідного приміщення для проведення конференції на безгрошовій основі; як ви плануєте співпрацювати з нами для промоції майбутньої події на місцевому/національному рівні; які додаткові велосипедні і публічні події можна організувати/присвятити до проведення конференції (відкриття нових об’єктів велоінфраструктури, велосипедна екскурсія та ін); чи готові ви забезпечити цілковиту підтримку конференції з боку міського самоврядування та особисту присутність міського голови. Лист зацікавленості просимо надіслати на бланку організації, з підписом. Просимо надсилати скан-копію листа.

 

Відеоролик просимо підготувати у довільному форматі і жанрі, але не довший за 3 хвилини. Ми би хотіли, щоб ролик пояснював, чому саме ваше місто заслуговує приймати Велофорум наступного року. У ролику рекомендуємо показати місто, його ключові точки, його велосипедистів та велосипедисток, і дуже рекомендуємо включити у відеоролик людей – тих, хто ініціював та підтримує заявку на прийняття Велофоруму. Ролик слід завантажити на Youtube і надіслати організаторам посилання на нього, разом з іншими матеріалами.

Локації конференції можуть бути різні. Останніми роками Велофорум відбувався в університетах, готелях та конференц-центрах. Були прецеденти, коли перший день конференції проходив в сесійній залі міської ради. Якість локації, а також можливість безкоштовного користування нею, є вагомим фактором в оцінці заявок.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН подання заявок – 15 серпня 2017 року.

Заявки слід надсилати Вадиму Денисенку, координатору з національної роботи Асоціації велосипедистів Києва: denysenko.vadym@avk.org.ua, тел. 063-700-16-12.

Сайт конференції: www.veloforum.org

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved