25 км через ліс — на Вінниччині з’явилась екологічна велодоріжка

Тепер з міста Іллінці у село Красненьке можна доїхати гарною дорогою через ліс і на велосипеді. Новий маршрут на 25 кілометрів з’явився на Вінниччині на початку весни. Частина велодоріжки (9,5 км) проходить через Іллінецьке лісництво, з них 3,5 км — через загальнодержавний ботанічний заказник «Іллінецький».

Ботанікам і любителям незвичайного буде особливо цікаво — на маршруті росте багато рослин з Червоної книги: цибуля ведмежа, скополія карніолійська, любка зеленоквіткова, любка дволиста, гніздівка звичайна, коручка чемерникоподібна.

Ініціатори створення нового велосипедного маршруту — директор держпідприємства «Іллінецький лісгосп», заслужений лісівник України Андрій Романович і мер Іллінців Володимир Ящук. У 2017 році держлісгосп обіцяє змонтувати вздовж доріжки цікаву наочність — з інформацією про сам ботанічний заказник, рідкісні рослини, про життя лісу, птахів, тварин.

Рельєф місцевості дозволяє проводити тут змагання з велоспорту.

Джерело wood.vn.ua

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved