2 тисячі людей приїхали на велофест у Миколаєві

Велофестиваль «МиКолесо» провели студенти Української академії лідерства у Миколаєві. 6 травня до заходу приєднались близько 2 тисяч активних городян і гостей міста.

Фестиваль розпочався з велопробігу. Точкою старту був призначений парк «Народний сад». Тут зібралося приблизно 500 велосипедистів, і не тільки з Миколаєва, але й з інших міст і навіть областей. 4-кілометровий маршрут пролягав повз шість міських парків і закінчувався у Парку Перемоги. Для зручності спортсменів був перекритий Інгульський міст.

Ідея фестивалю «МиКолесо» належить 9 студентам Української академії лідерства Миколаєва. Середній вік команди — 18 років. Хлопці готували фестиваль рівно 113 днів.

– Для чого ми це робимо? Щоб кожен, хто до нас прийшов, знайшов щось своє, що йому буде цікаво по-справжньому. Все це в концепції велофестіваль. Ми хочемо зібрати якомога більшу аудиторію, щоб зацікавити її всюди пересуватися на велосипеді, їздити на ньому на роботу і додому, — розповів один з авторів проекту Роман Янів.

Провести другу частину заходу в Парку Перемоги студенти теж вирішили неспроста. Вони хотіли звернути увагу городян на проблему занедбаності публічного простору, залучити громадськість до процесу його перетворення, і показати великий потенціал парку, як комфортного місця для відпочинку.

Женя Дулько (Велорух Миколаїв), Денис Моляка (радник мера з розвитку велосипедної інфраструктури), Микита Худяков

У парку Перемоги протягом другої половини дня працювали близько двох десятків різноманітних майданчиків. Велоконкурси, еко-майстер-клас, слеклайн, ярмарок, волейбол, «Пласт», виставка «Мистецтво вільне». Активісти Денис Моляка і Роланд Байрозян розповіли про перспективи велоруху в Миколаєві, а експерт Кирило Ліпатов про майбутню реконструкції парку Перемоги.

Після обіду на сцену фестивалю вийшли музиканти: UP, The UA, Ксенія Францевич, «Без назви», Den Босий, «Скальп конкістадора». У перерві між виступами миколаївці стали учасниками HoliFest, від душі посипаючи один одного кольоровими фарбами холі.

За словами організаторів, виручка від продукції, реалізованої на фестивалі, буде витрачена на благодійність.

Джерело nikvesti.com

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved