Прийди та зніми: У Києві навчать робити фільми про велосипедне місто

З 28 травня до 3 червня у Києві пройде воркшоп з вивчення міських локацій та створення фільмів про досвід використання велосипедів у столиці Cycling Сities: Kyiv. Керувати проектом буде нідерландський режисер.

Ти вільно розмовляєш англійською, цікавишся містобудівними проблемами та маєш, що розповісти про зручність Києва для велосипедістів? Тоді заповнюй заявкузробити це можна до 17 травня.

Воркшоп складатиметься з двох етапів. Під час «домашнього завдання» учасникам запропонують знайти та визначити локації у Києві за наданим куратором характеристикам: мости, парки, офісні будівлі, торгівельні вулиці, ключові будівлі та подібні. На другому — з 28 травня по 3 червня у Києві — учні разом із т’ютором вивчать обрані локації, розроблять сценарій та відзнімуть власний досвід використання велосипеду у мегаполісі. У фіналі кожна з груп створить фільм власними силами фільм про їзду на велосипеді Києвом. Роботи представлять на фестивалі CANactions як відеоінсталяції.

Куратор воркшопу — нідерландський режисер та архітектор Jord den Hollander. Він порівнює велосипедні міста, синхронно знімаючи шлях велосипедістів. Фільми Йорда нерідко приносять практичний ефект — наприклад, мер албанської столиці Тірани після виходу роботи ден Холандера обіцяв створити 10 тисяч кілометрів велосипедних доріжок.

На воркшоп організатори відберуть від 25 до 30 учасників.

Григорій Пирлік

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved