У Житомирі вперше з’явився уповноважений з велотранспорту

У Житомирській міській раді з’явився уповноважений з велосипедного транспорту. Нову посаду з 3 квітня обіймає депутат Радомишльської міськради Олександр Папірний.

Уповноважений з велосипедного транспорту підпорядковується департаменту економічного розвитку міськради, але співпрацює з іншими суміжними департаментами та управліннями – молоді і спорту, транспорту і зв’язку, бюджету та фінансів, житлово-комунального господарства.

«З квітня живу у Житомирі і освоюю нову та дуже цікаву професію – це моя стихія і комфортне середовище, бо все моє свідоме життя пов’язано з велосипедом, – написав на своїй сторінці у Facebook Олександр Папірний. – У мої функціональні обов’язки входить все, що пов’язано з вело: організація спортивно-масових заходів, розробка програми розвитку велоінфраструктури обласного центру, реалізація вже існуючого «Муніципального енергетичного плану Житомира 2017-2020 роки» та інше».

Олександр Папірний має намір суміщати нову посаду з депутатством. “Я лишаюсь депутатом Радомишльської міської ради, приїжджатиму на сесії, долучатимусь до роботи дистанційно, і обіцяю майбутній досвід впровадити у Радомишлі», – підкреслив він.

Наразі уповноважений з велотранспорту разом з громадськістю та активістами систематизує списки велопарковок та готується до велозаходів.

«Складаємо перелік адрес, де ще потенційно можуть бути встановлені велопарковки, яких у Житомирі вже є близько 150, – розповідає Олександр Папірний. – Також проводимо підготовку до шосейної велогонки «I Міжнародна поліська сотка», яка відбудеться в Житомирі 30 квітня цього року, та працюємо над форматом «Велодня».

Джерело zhitomir.info

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

 

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved