Рада змінила правила руху на перехрестях

Верховна Рада встановила, що на перехрестях з круговим рухом пріоритет мають машини, що вже їдуть ним по колу. За відповідний законопроект №4246 “Про внесення змін до статті 41 Закону України “Про дорожній рух” (щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу)” проголосували 234 депутати.

Це означає, що і велосипедисти тепер мають пріоритет, коли їдуть по колу, і відповідно чекають, якщо під’їжджають до нього. Така загальноєвропейська практика, до якої приходить і українське законодавство.

Автор ініціативи нардеп Михайло Папієв каже, що зараз не на всіх автошляхах є дорожня розмітка та знаки, також у кожному місті діє своє правило перетину перехресть з рухом по колу, що спричиняє аварійність на таких ділянках.

“Тому сьогодні в суспільстві затребувані зміни, якими б запроваджувалися єдині правила перетину транспортними засобами перехресть, де організовано круговий рух”, — йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

 

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved