«Безпечні вулиці»: Поліція та громада у Чернівцях об’єднуються

Так просто — підійти до поліцейського прямо на вулиці і запитати про те, що тебе турбує. Таку можливість мали чернівчани 27 березня  на Центральній площі під час річного публічного звіту Патрульної поліції Чернівців та презентації проекту “Безпечні вулиці”. Особливі запитання ставили діти, які, окрім інтерактивного заняття про правила дорожнього руху, досліджували патрульний автомобіль та приміряли захисні жилети.

“Безпечні вулиці” — проект, який ЧОГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” втілює спільно з Чернівецькою міською радою та  Управлінням патрульної поліції у Чернівцях.  Мета — підвищення рівня безпеки на дорогах міста через налагодження та посилення співпраці органів місцевого самоврядування, патрульної поліції та громадськості.

Проект передбачає роботу в кількох напрямках: аналіз поточної ситуації з безпекою на дорогах та організацією дорожнього руху, вдосконалення діяльності Робочої групи з організації дорожнього руху в Чернівцях як платформи для посилення безпеки на дорогах міста, а також створення електронної карти організації дорожнього руху як основи для прийняття рішень щодо організації дорожнього руху.

Тетяна Лебухорська, заступник Голови ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку: ”Ми давно працюємо з велосипедним транспортом, лобіюємо за якісний громадський транспорт. Мешканці міста завжди говорять про ями на дорогах і про неякісну інфраструктуру, але  варіанти вирішення проблеми пропонують нечасто. Люди повинні розуміти, що патрульна поліція і є тим інструментом, який допоможе зробити місто і вулиці  безпечними.

Якщо мешканці бачать на дорогах і вулицях непорядок, то поліція не знатиме про проблему, якщо її не викличуть. Ми  донесемо цю інформацію до людей. В рамках проекту будемо аналізувати найбільш небезпечні місця на дорогах Чернівців з точки зору інфраструктури. Чи можемо ми змінити інфраструктуру таким чином, щоб учасники дорожнього руху почували себе безпечніше на дорогах?”

Контактна особа: Ірина Шведик, координатор з комунікацій Буковинської агенції регіонального розвитку, +380 50 691 14 02, i.shvedyk@bard.cv.ua

Джерело bard.cv.ua

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved