У Вінниці зробили велокалендар 2017

У Вінниці презентували спеціальний друкований календар, з якого можна дізнатись, коли і які велоподії відбуватимуться у місті.

У Вінниці протягом року відбувається чимало різноманітних велоподій. Серед них – Велопарад ДідоМорозів, Велопробіг до Дня фізичної культури та спорту, «Дивогонка» для малечі, Велодень тощо. Для того, щоб вінничани знали, коли і яка велоподія відбудеться, активісти розробили спеціальний календар.

Велокалендар 2017 – це частина великого проекту ініціативної групи «Критична Маса.Вінниця» і ГО «Вінниця Мобільна» та вінницьких скетчерів – учасників творчої спільноти «Breakfast & Sketch», яких надихали веловінничани. Для зручності всі велодні на календарі відмічені та підписані. А тому любителям «двоколісних» лише необхідно спланувати свої велопригоди. Загалом, над скетчами (замальовками) календаря працювало вісім художників – семеро вінничан та одна художниця із Києва.

Весь календар можна переглянути тут

Джерело vmr.gov.ua
У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved