Зимовий день «Велосипедом на роботу» відбудеться 10 лютого

У п’ятницю, 10 лютого, люди з усього світу обирають велосипед, щоб дістатися до роботи чи навчання. Українці традиційно приєднуються до акції, незважаючи на морози і сніг. За кількістю зареєстрованих учасників ми вже посіли 8 місце!

67 велосипедистів з Херсону зголосилися поїхати на роботу на свої двоколісних. У Києві — 28, Вінниці — 27, Харкові — 22, Маріуполі — 10, а також Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Приморськ, Миргород, Ізюм та інші.

Долучайтесь до зимового дня «Велосипедом на роботу», реєструючись на сайті winterbiketoworkday.org

Учасники деяких міст зустрічаються перед роботою, щоб разом випити кави і поспілкуватись.

Київ

Цього разу — повна самоорганізація. Беремо термоси з кавою/чаєм та до чаю з розрахунку «для себе і друга». П’ємо каву та спілкуємося на Майдані Незалежності (біля Лядських воріт) з 08:00 до 09:30. Подробиці у фейсбуці.

Херсон

Приїжджайте з 7:30 до 9:30 на площу Свободи. Вас пригостять чаєм або кавою, а також будуть приємні бонуси від магазину велотоварів. Подробиці у фейсбуці.

Івано-Франківськ

Зустрічаємося о 8:00 на Вічевому Майдані, будемо спілкуватися, пити каву і фотографуватися. Всім велосипедистам -40% на каву в Sunday Coffee з 8:00 до 10:00. Для перших 25 учасників, які приїдуть найраніше, — подарунок від кондитерської Delikacia. Подробиці у фейсбуці.

Кривий Ріг

З 8:00 до 10:00 гріємось і спілкуємось у новому велокафе Snack&Bike на вулиці Генерала Радієвського, 34а (біля Ашану). Подробиці у фейсбуці.

Тетяна Косянчук

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved