Новорічний велопарад у Хмельницькому: 30 героїв на роверах

2 січня хмельницькі велосипедисти одягнули святкові костюми, прикрасили велосипеди і проїхали 6 кілометрів містом. Цього року на велопарад зібралося більше 30 учасників.

«Взимку основний ворог велосипедиста – це вітер, ну і мороз, звісно. Те, що неякісне покриття, не страшно, адже є спеціальні засоби, зимові покришки бувають навіть з шипами. Головне під час зимової їзди – тримати дистанцію, щоб не створювати аварійної ситуації, дотримуватися правил дорожнього руху», — кажеголова ГО «Критична Маса» Сергій Петрович.

На велопарад зібралося кілька десятків хмельничан

За його словами, велосезон 2017 року буде спрямований на розвиток велосипедного туризму. Роверисти вирушатимуть подорожувати у цікаві місця краю.

Велосипедисти проїхалися Проскурівською

«Ми хочемо зробити акцент на велоподорожі, тобто пізнавати наш край, їздити по Хмельницькому району, області та й Україні. Розвиватимемо велотуризм», — додає Сергій Петрович.

Багато хто одягнув костюми, дехто тільки шапки Діда Мороза

Стартувавав новорічний велопробіг у парку імені М. Чекмана, велосипедисти проїхалися вулицями Зарічанською, Свободи, Володимирською і Проскурівською. Фінішували біля головної ялинки міста на майданчику поруч з кінотеатром імені Т. Шевченка. Роверисти кажуть, що мороз і сніг, яких хоч і немає нині, — це не привід ховати велосипед у гараж.

Фінішував парад біля ялинки

Джерело ye.ua, 112.ua

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved