Онлайн-курс зі зменшення заторів в містах методами вело та пішоходизації

Протягом 2017 року проект FLOW проведе серію з трьох вебінарів та онлайн-курсів, які йтимуть за кожним з них. Онлайн-курси розраховані на чотири тижні з експертною модерацією. Курси дають можливість спілкуватися з експертами FLOW та учасниками з усієї Європи. Курси показують на конкретних прикладах як імплементувати викладений матеріал у ваших містах.

Детальніше про теми кожного з трьох вебінарів та онлайн-курсів прочитайте тут.

flow logo

Перший вебінар «Затори і твоє місто: підхід FLOW» представить бачення проекту FLOW щодо заторів в містах та зниження їх рівня за допомогою інструментів вело та пішоходизації та продемонструє конкретний приклад використання цих методів в Коледжі Грін (College Green) в м. Дублін. Вебінар триватиме з 15:00 до 16:30 в понеділок 30.01.17.

Для реєстрації на перший вебінар натисніть тут.

Перший онлайн-курс з ідентичною назвою також стартує в понеділок 30.01.17. Він триватиме чотири тижні і більш детально розглядатиме теми, підняті у вступному вебінарі. Реєстрація на онлайн-курс відкриється в середині січня.

З питаннями та уточненнями прохання звертатися до Bonnie Fenton за адресою b.fenton@rupprecht-consult.eu

 

Нагадаємо, що проект FLOW – це освітня програма, задача якої покращення трафіку в європейському регіоні завдяки розвитку пішохідного та велосипедного пересування на рівні з моторизованим транспортом. FLOW розробляє зрозумілі методології, залучає транспортне моделювання для досягнення ефективного вимірювання рівнів велосипедизації та пішоходизації.

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved