У 2017 році Велофорум проходитиме у Миколаєві

Міжнародна конференція з розвитку велотранспорту “Велофорум-2017” відбудеться у Миколаєві.

Право проводити Велофорум наступного року виграли громадські організації з Миколаєва — Агенція розвитку Миколаєва і “Альтер-Спорт”. “Велофорум” – це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції: активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

“Сьогодні рушійною силою, яка просуває створення велосипедної інфраструктури в Миколаєві, є лише маленька група активістів. Ми домоглися затвердження Концепції розвитку велосипедної інфраструктури, але цього замало. Тому проведення велофоруму — це чудова можливість створити платформу для синергії міських активістів, депутатів, чиновників, бізнесу та мера задля створення якісної велосипедної інфраструктури в місті за принципом win-win”, – каже один з організаторів наступного Велофоруму Денис Моляка з Агенції розвитку Миколаєва.

За його словами, Велофорум дає можливість підвищити обізнаність працівників міської адміністрації, що відповідають за транспортні питання в місті. “Ми сподіваємося, що в результаті проведення Велофоруму буде ухвалено рішення призначити у виконкомі міської ради спеціаліста, відповідального за всі питання, пов’язані з будівництвом велосипедної інфраструктури, який буде працювати фул-тайм, та буде сформовано потужну групу лобістів розвитку велосипедної інфраструктури”, – вважає Денис Моляка.

Нагадаємо, в Миколаєві нещодавно ухвалили велоконцепцію, яку розробляли за участю місцевих громадських активістів.

Велофорум-2016 відбувся у Харкові і зібрав понад 100 активістів та експертів з 6 країн.

Велофорум фінансується Європейським Союзом, Представництвом Фонду Гайнріха Бьолля в Україні, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Німецько-російським обміном (DRA).

Партнерами Велофоруму-2016 є перша українська мережа прокату, продажу та сервісу велосипедів veliki.ua і автоматизована система прокату велосипедів Nextbike, які безкоштовно надають велосипеди напрокат учасникам велоекскурсій під час Велофоруму.

Генеральним партнером Велофоруму-2016 в Харков став Велоген — інформаційна мережа для велосипедистів.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved