50 велопарковок та перший міський велопробіг — Авдіївка розвиває велотранспорт

Активний розвиток велотранспорту в Авдіївці Донецької області розпочався у 2016 році силами місцевих активістів і небайдужих громадян.

ВЕЛОПАРКОВКИ

Активісти підготували і подали на конкурс «Місто своїми руками», який щороку оголошує місцевий завод АКХЗ, проект, що передбачав створення в місті мережі велодоріжок і велопарковок. Ідея проекту полягає в тому, що після повернення міста до повноцінного мирного життя, Авдіївка має стати зеленою, приязною для всіх і екологічно сталою громадою.

Проект майбутньої велоінфраструктури був узгоджений з місцевою владою. Авдіївський завод металевих конструкцій виготовив деталі парковок, а активісти доклали зусиль для їх встановлення. Таким чином, у червні-серпні 2016 року встановлено 50 велопарковок у всіх працюючих школах і садках, на залізничному вокзалі, лікарнях та ринках міста

велопробіг в авдіївці

ПЕРШИЙ МІСЬКИЙ ВЕЛОПРОБІГ

Перший міський велопробіг у Авдіївці, який відбувся 10 вересня, був присвячений Дню міста і Дню фізкультури та спорту. В акції взяли участь понад 50 велосипедистів.

На місці старту можна було побачити велосипеди різних моделей, розмірів і кольорів. Від новеньких супершвидкісних до раритетних і дитячих. Під супроводом поліції колона проїхала маршрутом проспект Центральний – вулиця Воробйова – вулиця Молодіжна – вулиця Грушевського – АКХЗ – стадіон ДЮСШ. Місцеві жителі зустрічали велосипедистів оплесками і побажаннями «легкої дороги».

На фініші учасники велопробігу поновили запаси енергії гарячим чаєм і пиріжками, спілкувались, брали участь в конкурсах.

Ідея цього заходу належить місцевому жителю Олексію Савкевичу.

01b845b1e003c901e60e5a1cbb93ee0f

104cba02bf99696264f95a08d2e5b78d

64a335a4ba1746118acfd3e3c2d52bfd

Автор Тетяна Косянчук
Джерело Інкубатор зелених громад та Сайт міста Авдіївки

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved