Відкрито реєстрацію виступів на Велофорумі-2016 у Харкові

21-23 жовтня в Харкові пройде Велофорум 2016

21-23 жовтня в Харкові пройде Велофорум 2016

VIII Міжнародна конференція “Veloforum” пройде у Харкові 21-23 жовтня 2016 року. Організатори вже почали формувати програму. Кожен охочий може подати заявку на виступ.

Актуальні теми для виступів:
– презентації конкретних проектів: реалізованих або тих, що реалізовуються зараз
– виступи на проблемну тематику
– висвітлення українського чи іноземного досвіду з певної теми
– інші формати і жанри, які зацікавлять учасників

Аудиторія конференції:
– громадські активісти, які просувають велосипеди як засіб сталої мобільності або туризму
– представники органів місцевого самоврядування
– транспортні проектувальники та студенти
– вело-орієнтований бізнес

Оргкомітет зберігає за собою право запропонувати формат і час презентації, або відхилити пропозицію виступу без додаткових пояснень. Однак у всіх учасників конференції буде можливість поділитися своїми короткими виступами у форматі “Відкритого мікрофона”.

Особи, чиї презентації будуть включені в програму (за винятком формату “Виставка проектів”), звільняються від сплати організаційного внеску за участь у конференції, а також отримують можливість безоплатного проживання (1 ніч) у Харкові.

Якщо у вас є змістовні, продумані пропозиції доповідей, просимо заповнити анкету до 15 серпня 2016, не забувши дати посилання на додаткові матеріали.

cropped-veloforum-kharkiv

Про конференцію

“Велофорум” – це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти. У 2015 році “Велофорум” відбувся у Кривому Розі, де зібрав 111 учасників і доповідачів. У попередні роки конференцію приймали Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

Організаторами “Велофоруму” виступають громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва” (Київ) та громадська організація “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче), співорганізаторами є мерії приймаючих міст. Приймаючі міста конференції обираються на конкурсній основі.

Конференція “Велофорум” у минулому підтримувалась Європейським Союзом, Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Представництвом фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Європейською федерацією велосипедистів та іншими організаціями. У 2014-2016 роках “Велофорум” проходить в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, який має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні. Виконавцем проекту є ГО “Асоціація велосипедистів Києва”, партнерами проекту є ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче) та Європейська федерація велосипедистів (Брюссель), за підтримки Європейського Союзу.

 

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved