Відбір приймаючого міста для “Велофоруму 2017” продовжено до 31 червня!

Організаційний комітет міжнародної конференції “Велофорум 2017” продовжив прийом заявок на відбір приймаючого міста до 31 червня.

Що таке Велофорум?

Це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства, що проводиться з 2009 року. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти. В середньому Велофорум збирає 120-150 учасників, останні роки в ньому брали участь активісти та експерти з України, Білорусі, Франції, Бельгії, Польщі, Чехії, Латвії, Великої Британії, Німеччини. Велофорум вже проходив у Києві, Полтаві, Львові, Кривому Розі та інших містах, а у жовтні 2016 року його приматиме місто Харків.

Для кого цей конкурс?

Приймати Велофорум – це почесно, і багато активістів та мерій хотіли би, щоб Велофорум пройшов у них. Тому вже три роки ми відбираємо приймаюче місто на конкурсних засадах. Щоб Велофорум пройшов у вас, вам потрібно переконати нас, що ваше місто буде найкращим місцем для зльоту промоутерів велотранспорту. Для цього потрібно якісно підготувати та вчасно подати заявку, у максимально можливій повноті та переконливості. До подання заявок заохочуються міста України, які мають статус обласних чи районних центрів (або аналогічний). Заявки можуть подавати органи місцевої влади (міськрада, виконком чи їхній відділ), комунальні підприємства, громадські організації, ініціативні групи, вищі навчальні заклади та інші неприбуткові інституції.

Критерії відбору приймаючого міста

Рішення про приймаюче місто прийматиме комісія методом консенсусу. Важливими критеріями при прийнятті рішення будуть: підтримка заходу місцевою владою, наявність, якість та безкоштовність приміщення для проведення конференції, наявні досягнення міста у сфері розвитку велотранспорту, готовність співфінансування, надійність, організаційна спроможність і вмотивованість місцевих співорганізаторів (ініціаторів заявки), наявність можливостей і готовності залучати співфінансування і партнерів на рівні міста. Неповне або невчасне подання заявки є підставою для відмови у її розгляді.

Як подати заявку?

Якщо ви хочете прийняти “Велофорум 2017”, просимо надіслати наступні документи:

  • Лист зацікавленості від заявника (див.вимоги нижче)
  • Листи підтримки від інших організацій, які готові сприяти в організації конференції – органів місцевої влади, громадських організацій, університету та ін.
  • Опис та фотографії пропонованої арени для проведення конференції, яка повинна мати принаймні два зали, місткістю від 50 і від 100 людей.

Лист зацікавленості в ідеалі має давати відповіді на наступні запитання: хто ви є, яку організацію чи установу представляєте; які організації, установи та групи ви можете залучити до процесу разом з вами (і які вже підтвердили своє бажання бути активно залученими); яку широку тему (чи декілька тем) ви хотіли би бачити як ключовий мотив конференції, і чому саме; чому ваше місто буде цікавим для відвідувачів конференції, окрім самої участі у конференції; вашу стратегію і наявні можливості щодо забезпечення співфінансування конференції; можливості забезпечення відповідного приміщення для проведення конференції на безгрошовій основі; як ви плануєте співпрацювати з нами для промоції майбутньої події на місцевому/національному рівні; які додаткові велосипедні і публічні події можна організувати/присвятити до проведення конференції (відкриття нових об’єктів велоінфраструктури, велосипедна екскурсія та ін); чи готові ви забезпечити цілковиту підтримку конференції з боку міського самоврядування та особисту присутність міського голови.

Кінцевий термін подачі заявок — 31 червня 2016 року.

Заявки слід надсилати на адресу голови оргкомітету Віктора Загреби: viktor@zagreba.com, тел. 067 442 14 94.

Організатори конференції «Велофорум» у 2014-2016 роках: ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив», ГО «Асоціація велосипедистів Києва», за підтримки Європейської федерації велосипедистів, Фонду ім. Гайнріха Бьолля, та за співфінансування Європейського Союзу.

Сайт конференції: www.veloforum.org

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved