У Хмельницькому підприємцям пропонують мірятись креативом та велопарковками

У Хмельницькому велоактивісти за підтримки міської ради оголосили конкурс на найкреативнішу велопарковку. До участі запрошують всіх підприємців міста. Оскільки кількість велосипедистів зростає кожного року, а місць для паркування залізних коней не завжди вистачає, активісти вирішили спонукати підприємців поставити парковки біля своїх закладів. У якості призів обіцяють безкоштовні рекламні площі.

Отримувати дозвіл на встановлення велопарковки не потрібно. Кожен підприємець на своїй території може це робити на власний розсуд.

Однак технічні рекомендації щодо встановлення є у велосипедистів: розташовувати стійку  так, аби вона не заважала пішоходам, а також була на безпечній відстані від дороги. Окрім того, велопарковку рекомендовано ставити на виду у перехожих та в зоні дії камер відеоспостереження, аби ускладнити крадіжку.

Заступник міського голови Володимир Гончарук наголосив, що міський голова всіляко підтримує ініціативи велосипедистів і зараз розробляється довготривала концепція велосипедного розвитку Хмельницького, а також виготовляється проектно-кошторисна документація на першу велодоріжку.

“За вказівкою попередньої влади вже розробили один проект, однак тоді ніхто не питав думки велосипедистів. Тож це була б не практична велодоріжка для галочки – 800 метрів півколом по парку Чекмана. Ми ж консультуємось з безпосередніми користувачами велодоріжки, тому сподіваємось, що вона буде правильною і зручною, хоч і в рекреаційній зоні. До кінця року сподіваємось її відкрити”, – зазначив Володимир Гончарук.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved