У Полтаві затвердили велоконцепцію

На позачерговій третій сесії Полтавської міської ради сьомого скликання, 29 березня, депутати затвердили Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури Полтави на 2016-2020 роки.

Над розробкою цієї концепції працювала команда активістів Полтави велосипедної CityLab, Асоціації велосипедистів Києва та Українського інформаційного центру велотранспорту.

Історія створення:

Рік назад, 25 березня, активісти Полтава велосипедна ініціювали проведення круглого столу з міською владою, що стосувався питання розвитку велосипедної інфраструктури в Полтаві. Пізніше – проводили відкриті воркшопи з розробки Концепції, збирали статистику велоруху, яку враховували під час розробки карти-схеми майбутньої веломережі. Також у вересні була створена Робоча група з питань велоінфраструктури, після чого була налагоджена тісна робота з міською владою та управліннями міськвиконкому. Результатом цієї роботи став узгоджений текст Концепції розвитку велосипедної інфраструктури міста Полтави.

Про що цей документ? В першу чергу, він визначає та закріплює стратегічні цілі щодо велосипедизації Полтави, окреслює основні напрямки роботи і результати, яких необхідно досягти, розвиваючи велотранспорт у нашому місті.

Концепція не має обмеження у часі, вона діятиме доти, доки не буде досягнуто її мети – забезпечення збалансованого та безпечного формування громадського простору з урахуванням потреб населення, сприяння розвитку велосипедної інфраструктури, як додаткової (альтернативної) можливості пересування мешканців міста.

Концепція не потребує окремого фінансування. Фінансування безпосереднього облаштування велоінфраструктури буде відбуватися через реалізацію цільової програми розвитку велотранспорту, розробка якої є наступним кроком.

12593921_1597371397255442_3154512372088521328_o

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved