Дослідження: “Нові велосипедисти – зменшення дорожнього трафіку”

Метою дослідження “Нові велосипедисти – зменшення дорожнього трафіку” було визначити, що спонукає людей використовувати велосипед як щоденний вид транспорту й мотивує велосипедистів змінювати свої транспортні вподобання, а також з’ясувати індивідуальні перешкоди для здійснення таких змін.

Доповідь, у якій зібрано досвід велосипедистів, які нещодавно почали їздити на велосипедах, містить пропозиції та поради про те, що можна зробити для популяризації велотранспорту та довготривалих змін транспортних вподобань. Ця інформація може стати в нагоді підприємствам, адміністраціям та організаціям, які працюють на популяризацію велотранспорту.

Фото: cycling-embassy.dk

На додаток до цього основного завдання, виникли дві підтеми: як закріплюються нові вподобання? І яке значення відіграють структурні умови місцевості,тобто інфраструктура та відстані?

Вихідною точкою теми закріплення є досвід, отриманий новими велосипедистами при переході від інших видів транспорту до велосипедів. Структурні умови включають відмінності між містом і селом; вони розглядаються після короткого представлення велоінфраструктури, міського рельєфу та щільності забудови. Окрім цього, є приклади заходів, які можна провести поза межами великих міст.

Відтепер з дослідженням можна ознайомитися українською мовою. Переклад здійснено Асоціацією велосипедистів Києва.

Ознайомитися з дослідженням англійською мовою.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved