12-13 березня у Києві – національна зустріч велосипедних організацій

12-13 березня 2016 у Києві відбудеться зустріч велосипедних громадських організації України. Мета зустрічі – розробка стратегії дій на національному рівні з метою створити кращі умови для розвитку велотранспорту в українських містах.

Зокрема, під час дводенної роботи у березні ми обговоримо:

  1. Основні проблеми розвитку велотранспорту в Україні,
  2. Шляхи вирішення цих проблем,
  3. Цілі та завдання на найближчий рік з метою вирішення цих проблем,
  4. План дій для нашої коаліції громадських організацій з метою виконання цього плану.

Модераторкою роботи на першій зустрічі буде Ірина Бондаренко, координаторка з національних питань Асоціації велосипедистів Києва.

У червні буде проведена друга зустріч коаліції велосипедних організацій, на якій ми уточнимо нашу роботу відповідно до результатів, що були досягнуті навесні, а також розробимо механізми подальшої роботи нашої коаліції (ймовірно, створення «парасолькової» організації, що об’єднуватиме велосипедні ГО України для досягнення спільних цілей). Дати червневої зустрічі будуть визначені пізніше.

До участі у березневій зустрічі запрошуємо представників громадських організацій, що розвивають велотранспорт у містах. Кількість оплачуваних нашим партнером місць – 15, тому просимо обрати і направити на зустріч 1 представника від кожного міста. Проїзд, проживання на 1 ніч та харчування буде оплачено для цих 15 учасників. Наполегливо просимо обрати для участі у національному плануванні лідерів ваших організацій або координаторів велонапрямку, які зможуть не лише повноцінно працювати протягом 2 днів, а і надалі впроваджуватимуть напрацьовані завдання у своїх містах.

Ми будемо раді запросити більше 15 учасників до нашої роботи, але витрати можуть бути оплачені лише 15 людям. Тому, якщо участь у національній роботі захоче взяти більша кількість людей, ми будемо просити їх оплатити свою участь самостійно. Ми намагатимемося мінімізувати усі витрати у бюджеті, аби забезпечити участь більшої кількості людей, але зважайте на ймовірність того, що доведеться заплатити. Водночас, загальна кількість учасників не перевищуватиме 20 осіб, аби робота була конструктивною та оперативною.

Рішення про те, чи ваша участь буде оплачена організаторами, буде надіслане вам 1 березня. Будь ласка, купуйте квитки після отримання листа-підтвердження.

Реєстрація учасників – до 28 лютого, 23:59. Будь ласка, не зволікайте із заповненням форми реєстрації, оскільки кількість оплачуваних місць обмежена.

Організатором національної зустрічі громадських велосипедних організацій є Асоціація велосипедистів Києва. Ми надзвичайно вдячні Представництву Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні за фінансову підтримку наших зустрічей та за можливість організувати повноцінну національну роботу українських велоактивістів.

Шановні учасники! Зверніть увагу, що під час обох днів зустрічі (12-13 березня) у Києві проходитиме міжнародна велосипедна виставка «БайкЕкспо». Зважайте на те, що через наш щільний план у вас не буде можливості відвідати цю виставку (ми працюватимемо у ті ж години, що і виставка). Тому якщо ви планували відвідати виставку, відправте на неї когось зі своїх колег.

Якщо у вас є питання, будь ласка, не вагайтеся ставити їх Ірині Бондаренко:
097 699 10 38
isbondarenko@avk.org.ua

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved