В Одесі з’являться нові велосипедні доріжки

Одеса стане доступнішою для любителів двоколісної їзди. Велосипедні доріжки з’являться в історичному центрі міста в наступному році.

Проїхатися можна буде від центру міста до парку Шевченка. Маршрут пройде через Приморський бульвар, бульвар Жванецького, вулиці Ольгіївська, Ніжинську, Новосельського, Троїцьку і закінчиться в парку Шевченка, плавно переходячи на Трасу здоров’я. Таке кільце затвердили в мерії. Бульвар Жванецького стане місцем, з якого почнуть будівництво дороги для велосипедистів, завдяки появі в місті руху «Критична маса». Згідно із загальною концепцією, кільце для велолюбителів буде проходити по центральній частині міста. На це є причини.

Представник організації «Інститут міста» Костянтин Ємельянов пояснив: «Перша функція – туристична. Гості, які до нас приїжджають, звикли до велосипедної культури, їм потрібно для цього створювати комфортні умови».

Реконструкція міських доріг – це ще й повний благоустрій простору. Розробники проекту кажуть, що завдяки проекту Одеса стане доступнішою і для інвалідів-колясочників. Для них зроблять пандуси. Деякі МАФи посунуть, як і світлофори. Хаотичні парковки теж хотіли б прибрати.

«На наступних етапах велосипедне кільце буде поєднуватися з районами міста: Черемушки Таїрове, Модаванка, і в перспективі селище Котовського, хоча це складно», – розповів представник ГО «Веловектор» Олександр Прохоров.

Джерело 7 Телеканал

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved