Онлайн курси для велоактивістів: вебінари, проекти, воркшопи

У світі інтернету і комунікацій маємо чудові інструменти для навчання, обміну досвідом і постійного розвитку. Використовуйте ці можливості, вчіться і запроваджуйте зміни у ваших містах. Отже, що пропонує нам інтернет у сфері велотранспорту?

14 жовтня, 14:30 – 15:30
Лондонський університет, Інститут транспорту
Тренінг “Нова велосипедна розмітка у Лондоні”

Велоінфраструктура Лондона поповнилась новими об’єктами. Про них розкажуть двоє співробітників Інституту транспорту,  Корнеліс ван Тайль та Джек Пулкер, які працювали над розробкою  проектів та їхнім впровадженням.

Детальніше про курс і реєстрація на capsut.org

15 жовтня, 17:00 – 18:30
GIZ-SUTP, проект розвитку сталого транспорту
Вебінар “Планування велоінфраструктури у Європі та Латинській Америці”

Представники органів місцевого самоврядування та велосипедних ініціатив представлять підходи своїх міст у всебічному розвитку велосипеда, як виду транспорту. Ми також  обговоримо ключові елементи планування та реалізації стратегії.

Серед спікерів: Алехандра Ліл (Мехіко), Георгіос Контос (регіональне планування, Франкфурт-на-Майні), Карлос Пардо (Богота), презентація від Ріо-де-Жанейро

Для реєстрації у вебінарі необхідно відправити короткий лист на michael.reiche@giz.de

Детальніше на sutp.org

2 листопада – 4 грудня
Urban mobility solutions
Курс “Велосипедна інфраструктура”

Багато міст не підготовлені для їзди на велосипеді, а автомобільний рух завжди був пріоритетнім. Цей курс пропонує огляд проектів вулиць при їхній адаптації для їзди на велосипеді. Щоб інвестувати в велоінфраструктуру, повинні бути розглянуті багато аспектів: безпека, привабливість, комфорт, вільний простір, і т.д. Про все це говоритимемо на курсі.

Детальніше про курс на urban-mobility-solutions.eu

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved