У Львові видали Посібник велосипедиста

В межах проведення Європейського тижня мобільності у Львові видали “Посібник велосипедиста. Правила і рекомендації”. Над посібником працювали активісти ЄТМ у Львові та Асоціація велосипедистів Львова.

В минулі роки вже видавався буклет з правилами дорожнього руху для велосипедистів, а цього року вирішили змінити дизайн і зміст. В новому виданні відійшли від передруковування звичних ПДР, залишивши лише основні моменти, а більша частина пояснює різноманітні ситуації на дорозі, як вберегти велосипед від крадіжки, як їздити в складних погодних умовах. Також в буклеті представлені в ілюстраціях типи велоінфраструктури: велодоріжки, велосмуги, зони спільного руху тощо. Буклет зроблено у формі невеличкої книжки формату А6 на 20 сторінок. Тираж 8 000 шт.

ЄТМ 2015 у Львові відбувся за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH

Посібник розповсюджується безкоштовно у закладах міста та приміщенні Львівської міської ради.

Джерело mobility.lviv.ua

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved