Представляйте ваш проект візуально на “Велофорумі”!

Запрошуємо Вас представити свій велосипедний проект на Виставці плакатів велопроектів під час міжнародної конференції “Велофорум” (Кривий Ріг, 10-11 жовтня). Проект має бути представлений у вигляді плакату із зображеннями (рисунки, картинки, інфографіка) та текстами. Вимоги до плакатів надані знизу.

Цей спосіб представлення інформації орієнтований на всіх учасників конференції (а не лише на учасників однієї секції) та більш зрозумілий для тих, хто сприймає інформацію візуально.

Плакати будуть виставлені у приміщенні кава-брейків. Після завершення конференції Ви зможете залишити плакат собі.

Якщо ви хочете представити інформацію на Виставці плакатів, то Вам потрібно:

  • зробити дизайн інформації візуально (інфографічно) за вимогами, описаними у додатку,
  • надіслати на ревізію координаторці Виставки плакатів Велофоруму Олені Токмиленко, tokmylenka@gmail.com, до 4 жовтня 23:59,
  • у разі підтвердження Оленою участі Вашого проекту у Виставці плакатів, бажано перебувати неподалік плакату під час кава-брейків та роз’яснювати зацікавленим учасникам деталі.

Друк плакатів організатори Велофоруму здійснюють за власний кошт. Дизайн (візуальне представлення інформації) Ви маєте зробити самостійно.

Звертаємо Вашу увагу, що на конференцію “Велофорум” потрібно обов’язково зареєструватися!

Вимоги до плакатів

Конференція “Велофорум-2014” співфінансується Європейським Союзом, Представництвом фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та Європейською федерацією велосипедистів в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”. Проект має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту на місцевому і національному рівнях. Виконавцем проекту є ГО “Асоціація велосипедистів Києва”, партнерами проекту є ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче) та Європейська федерація велосипедистів (Брюссель).

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved