Веломаршрут на Троєщину – як ідуть справи

У квітні в Києві почалось будівництво велосипедного маршруту “жилий масив Троєщина – Європейська площа”. Його протяжність складає 21 кілометр. У якому стані веломаршрут знаходиться зараз досліджувала радниця київського міського голови з питань розвитку інфраструктури, координаторка з національної роботи Асоціації велосипедистів Києва Ксенія Семенова.

Перехід односторонньої велодоріжки у двосторонню. Рух у протилежний бік (у центр та Парк Дружби народів) організовано з протилежного боку Оноре де Бальзака. Переведення велосипедистів організовано через світлофор (за кадром зліва).

 

На фото, переважно, проблемні ділянки, але загалом проект зроблений набагато краще усього що до цього робилось у Києві. Хоч є і недоліки, проте процес триває. І це дуже тішить!

Фото і коментарі були відправлені замовнику і головному інженеру проекту. У відповідь отримали обіцянку тримати на контролі виправлення усіх недоліків.

 

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved