У Кривому Розі пройшов Велопарад дівчат у стилі Pin-up

Близько 70 велосипедисток проїхали по Кривому Рогу 26 липня, аби показати, що велосипед – доступний вид транспорту, який можна використовувати щодня, для поїздок на роботу чи навчання, і необов’язково для цього вдягати спортивну форму.

Цього року учасниці підбирали вбрання у стилі 60-х та 70-х років минулого століття.

Велопарад розпочався о 17:00 з інструктажу щодо правил руху у колоні та на вулицях міста. Фінішували у парку імені Газети “Правда”. На фініші розігрували призи, лотерейні квитки до яких роздали ще на старті.

Організатор заходу – громадська організація “Велокривбас”, що уже втретє організовує такий велопарад у Кривому Розі. Організаторка Анна Атаманчук – на фото у зеленій сукні з червоним серцем.

За словами учасниць та замітками журналістів, перехожі та водії автомобілів радісно зустрічали велопарад.

Технічну підтримку Велопараду здійснювала благодійна майстерня велосипедів “Ровер”, за що їм величезна подяка від організаторів.

Кривий Ріг наполегливо виступає за розвиток міської велосипедної інфраструктури. З 2012 у місті впроваджується програма розвитку велотранспорту: були встановлені велопарковки та куплені велосипеди для дитячих будинків. У 2015 за німецькою методикою була розроблена Концепція розвитку велотранспорту на 5 наступних років, яка передбачає створення понад 200 км велошляхів.

У жовтні 2015 року Кривий Ріг прийматиме міжнародну конференцію “Велофорум”, на якій буде презентовано найкращі практики з розвитку велотранспорту в Україні та містах Європи, а після конференції заплановані незвичні велоекскурсії індустріальними районами Кривбасу. Зареєструватися на “Велофорум”.

Велопаради дівчат у 2015 році пройшли у семи українських містах: Київ, Полтава, Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, Черкаси та Кривий Ріг.

Фото у цій замітці взяті з сайту інформаційної агенції “Кривбас онлайн”.

Більше фото на сайті “Першого криворіжського”.

Сторінка події “Вконтакті” (з обговоренням та відео попередніх велопарадів).

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте велоновини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на електронну пошту tanenkaa<at>gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved