Житомир почав розробку велоконцепції міста

Житомир розпочав розробку велосипедної концепції міста.

P3143814

14 березня відбулася перша робоча зустріч з представниками мерії та велоактивістами, під час якої була розроблена попередня карта веломережі міста.

P3143798

Найбільш важливими вулицями, на яких слід прокласти велосипедні маршрути, є Київська, Велика Бердичівська, Перемоги, проспект Миру, Черняховського, Східна (червоним кольором – головні веломаршрути, зеленим – другорядні).

P3143803

Планування відбувалося за німецькою методикою, яку вже опрацювали і перевірили Київ, Харків, Донецьк, Чернівці, Біла Церква та Українка.

P3143775

Дякуємо учасникам зустрічі: велосипедистам Житомира, представникам Департаменту комунального будівництва міста та проектантам.

P3143795

Наступна зустріч запланована на початок квітня, і включатиме обговорення мережі велопарковок, системи велонавігації, мережу рекреаційних веломаршрутів, розробку плану роботи та фінансового плану.

P3143766

Завершити планування і опис веломережі міста розраховуємо до червня, а тоді робота буде представлена громадськості для обговорення та рекомендацій.

Інші міста, що також почнуть розробку карти велосипедної мережі та велоконцепції цього року – Кривий Ріг, Миколаїв, Миргород, Полтава та Черкаси.

Проект реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за фінансової підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів. Партнерами проекту виступають Центр соціальних та ділових ініціатив (Яремче) та Європейська федерація велосипедистів (Брюссель).

Фото: Володимир Лабенський

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved