14 березня у Києві презентують перший муніципальний велопрокат (львівський)

Протягом трьох днів з 13 по 15 березня 2015 року компанія ТОВ «Некстбайк Україна» у рамках виставки «БайкЕкспо-2015», яка пройде у Міжнародному виставковому центрі (м.Київ, ст. метро Лівобережна), проведе демонстрацію роботи технологічного рішення для проекту «Першого муніципального прокату велосипедів у Львові». Усі бажаючі зможуть отримати інформацію та ознайомитися з принципами роботи системи муніципального прокату велосипедів від Nextbike.

14 березня о 13-00 для ЗМІ, муніципалітетів, профільних асоціацій та зацікавлених у подальшому розвитку подібних прокатів компаній та організацій буде проведена презентація проекту в конференц залі МВЦ. Кількість місць обмежена. Просимо Вас попередньо зареєструватися за посиланням http://goo.gl/YdYMKL. У рамках презентації представники ТОВ «Некстбайк Україна», Nextbike GmbH, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH – програми розвитку і співпраці Німецького Уряду в Україні та Львівської міської ради нададуть розширену інформацію щодо проекту та подальших планів розвитку.

Як повідомлялося раніше, дві українські компанії veliki.ua і “Трафік Менеджмент” виграли грант на створення муніципального прокату велосипедів. На вимогу німецької сторони перший муніципальний прокат розпочне свою роботу в 2015 році у Львові. Виділених коштів вистачить на невелику мережу, що складатиметься з 70 паркувальних місць, 55 велосипедів та 5 терміналів. До розвитку мережі будуть залучені приватні й частково державні інвестиції.

Втілення подібних проектів є важливим кроком на шляху до європейських норм розвитку міст, де інфраструктура повинна бути комфортною для мешканців, а пішоходи, велосипедисти та водії автомобілів перебувають в гармонії та не створюють один одному незручностей, де максимально дотримуються безпеки та правил руху.

Нагадаємо, що Некстбайк Україна – це спільний проект німецького уряду та компанії Nextbike GmbH, головний офіс якої розташований у німецькому місті Ляйпцигу. У більш широкому контексті він передбачає популяризацію велосипеда як повноцінного виду громадського транспорту.

Die Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH як федеральна компанія підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у галузі міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. В рамках німецько-українського співробітництва в Україні, зокрема, реалізуються проекти у сферах сталого економічного розвитку, енергоефективності, підвищення якості державного управління та профілактики ВІЛ / СНІДу.

Зворотній зв’язок:
Олексій Кушка, співзасновник ТОВ «Некстбайк Україна», a.kushka@hotmail.com
Руслана Ярченко, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, ruslana.yarchenko@giz.de

Джерело: Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова

Велосипедна концепція Львова до 2019 року

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved