У 10 містах Данії з’являться ігрові веломайданчики

Навчання в ігровій формі для дітей є найефективнішим. Це стосується і вміння їздити на велосипеді. Тож Федерація велосипедистів Данії анонсувала появу 10 ігрових веломайданчиків по всій території країни. Кошти для них вже зібрано, і будівництво має завершитися протягом трьох найближчих років.

Діти, у яких вже є основні навички їзди (вони вміють рушати з місця, гальмувати, їхати прямо, керувати однією рукою тощо) зможуть навчитися краще орієнтуватись у правилах руху, зважати на інших людей на дорозі та багато іншого.

“Цей проект — великий прорив у дитячій велокультурі. Ігри дають дітям змогу отримати надійний фундамент для того, щоб впевнено та вміло керувати велосипедом як в дитинстві, так і в дорослому віці. Іншими словами, велоігри допоможуть зберегти та розвнути унікальну данську велосипедну культуру”, говорить Клаус Бондем з Федерації велосипедистів Данії.

Що ж являють собою ігрові веломайданчики? Перегляньте це коротке відео з відкриття мобільного ігрового веломайданчика в 2011 році.

 

Проект створено за підтримки Данського фонду Nordea-fonden.

Джерело: Cycling Embassy of Denmark
Матеріал переклав Юрій Паустовський

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved