Оголошено про відбір приймаючого міста для “Велофоруму-2016”

Організаційний комітет міжнародної конференції “Велофорум” оголошує про відбір приймаючого міста для проведення конференції у 2016 році.  Прийом заявок відкритий до 31 березня.

Що таке Велофорум?

Це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства, що відбувається з 2009 року. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти. Останній на сьогодні «Велофорум» відбувся у Львові 10-12 жовтня 2014 та зібрав 152 учасників та доповідачів з 23 міст України, а також з Білорусі, Франції, Бельгії, Польщі, Чехії та Латвії. У 2015 році конференція відбудеться у Кривому Розі 10-11 жовтня.

Для кого цей конкурс?

До подання заявок заохочуються міста України, які мають статус обласних чи районних центрів (або аналогічний), за винятком міст, які вже приймали конференцію «Велофорум». Заявки можуть подавати органи місцевої влади, комунальні підприємства, громадські організації, ініціативні групи, вищі навчальні заклади та інші неприбуткові інституції.

Коли буде конференція?

Попередня дата проведення конференції, для якої відбувається відбір приймаючого міста – жовтень 2016 року.

Яка форма заявки?

  • Якщо ви хочете прийняти «Велофорум», просимо надіслати наступні документи:
    Лист зацікавленості від заявника (див.вимоги нижче)
  • Листи підтримки від інших організацій, які готові сприяти в організації конференції – органів місцевої влади, громадських організацій, університету та ін.
  • Опис та фотографії пропонованої арени для проведення конференції, яка повинна мати принаймні два зали, місткістю від 50 і від 100 людей.

Лист зацікавленості в ідеалі має давати відповіді на наступні запитання: хто ви є, яку організацію чи установу представляєте; які організації, установи та групи ви можете залучити до процесу разом з вами (і які вже підтвердили своє бажання бути активно залученими); яку широку тему (чи декілька тем) ви хотіли би бачити як ключовий мотив конференції, і чому саме; чому ваше місто буде цікавим для відвідувачів конференції, окрім самої участі у конференції; вашу стратегію і наявні можливості щодо забезпечення співфінансування конференції; можливості забезпечення відповідного приміщення для проведення конференції на безгрошовій основі; як ви плануєте співпрацювати з нами для промоції майбутньої події на місцевому/національному рівні; які додаткові велосипедні і публічні події можна організувати/присвятити до проведення конференції (відкриття нових об’єктів велоінфраструктури, велосипедна екскурсія та ін); чи готові ви забезпечити цілковиту підтримку конференції з боку міського самоврядування та особисту присутність міського голови.

Кінцевий термін подання заявок – 31 березня 2015 року.

Заявки слід надсилати на адресу голови оргкомітету Віктора Загреби: viktor{a}zagreba.com, тел. 067 442 14 94.

Організатори конференції «Велофорум» у 2014-2016 роках: ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив», ГО «Асоціація велосипедистів Києва», за підтримки Європейської федерації велосипедистів та за співфінансування Європейського Союзу.

Сайт конференції: www.veloforum.org

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved