Активісти вимагають якісну велодоріжку у Кам’янці-Подільському

Велоактивісти Кам’янця-Подільського надіслали пропозиції до мерії міста щодо поліпшення якості першої велосипедної доріжки. Вони вимагають нанести піктограми, встановити знаки, знизити бордюри.

доріжка

Окрім як до мера міста Михайла Сімашкевича, планують також звернутися напряму до начальника Департаменту житлово-комунального господарства, який був відповідальним за будівництво велодоріжки.

Наразі на велодоріжці немає дорожніх знаків, вказівників, натомість є високі бордюри, стовп, а в одному місці автомобільна парковка.

Велоактивісти переконані, що на вулиці Івана Огієнка (одна з центральних у місті) велосипедна інфраструктура потрібна. На цій вулиці знаходяться стадіон Національного університету імені Івана Огієнка, міська лікарня, пошта, Виконавчий комітет Міської ради, велика школа.

Велосипедну доріжку тут побудували наприкінці 2014 року. Її довжина близько 180 метрів. Будівництво тривало 4 місяці.

За свідченнями громадської організації “Клуб велосипедистів Кам’янця-Подільського”, кількість велосипедистів у місті щороку зростає. Активісти проводять велосипедні заходи, за підтримки веломагазинів, а іноді представників місцевої влади.

Програма розвитку велосипедної мережі Кам’янця-Подільського на 2014-2020 роки.

Джерело: сторінка спільноти Клуб велосипедистів Кам’янця-Подільського у Facebook

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved