Створено “Львівську асоціацію велосипедистів” (ЛАВ)

Вчора, 17 січня, у антикафе “Come In!” відбулися установчі збори ГО “Львівської асоціації велосипедистів” (ЛАВ) – вирішальна подія на шляху до набуття офіційного статусу громадського об’єднання.

Ініціативна група засновників Асоціації ознайомила учасників зборів з історією функціонування попередніх об’єднань активістів, діяльність яких у сфері представлення і захисту прав учасників велоруху не була достатньо дієвою через відсутність державної реєстрації, і, як наслідок, можливості реального впливу на місцеву владу задля реалізації прав та інтересів велосипедистів.

Втілення в життя даної велоініціативи стало можливим завдяки вивченню досвіду роботи та підтримці з боку Асоціації велосипедистів Києва (АВК).

10937442_10153516548033332_1399333490_n-exposure

Фото з сайту Львівської асоціації велосипедистів http://lav.org.ua/

Під час установчих зборів було ухвалено рішення про заснування ГО “Львівська асоціація велосипедистів”, затверджено Статут ЛАВ, обрано  Голову, Виконавчого директора, затверджено кандидатури на посади членів Ради Асоціації та виокремлено пріоритетні напрями діяльності, з майбутнім утворенням робочих груп за кожним з них.

Львівська асоціація велосипедистів http://lav.org.ua/

Львівська асоціація велосипедистів http://lav.org.ua/

Головою Асоціації обрано Оксану Авраменко, Виконавчим директором – Анастасію Судковську.

Члени Ради Асоціації: Орест Олеськів, Руслан Рамазанов, Руслан Стражник,  Ростислав Васюта.

Серед учасників установчих зборів були присутні представники дружніх велотовариств  з велотуризму та велоспорту, які ініціювали подальшу співпрацю задля створення сприятливих  умов для комфортного використання велосипеду як міського виду транспорту шляхом контролю за розбудовою якісної велоінфраструктури, організації велонавчань та всебічної популяризації велоруху.

 

Джерело: Львівська асоціація велосипедистів

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved