У Кременчуці пройшов зимовий велопарад

28 грудня у Кременчуці вперше пройшов новорічний велопарад.

Незважаючи на погодні умови, більше сотні велосипедистів проїхалися центральними вулицями міста. Щоб не замерзнути, вони водили хороводи навколо ялинки і співали “В лесу родилась елочка”. Багато хлопців вбралися в костюми Діда Мороза. А інші за традицією огорнулися прапорами України.

Фото з сайту http://www.telegraf.in.ua/

Фото з сайту http://www.telegraf.in.ua/

Маршрут параду проходив від ялинки заводу “Кредмаш”, потім по Жовтневій у центр і до Придніпровському парку. Кінцевий пункт параду – майдан Незалежності.

– Досить складно було перестрибнути рейки біля заводу, так як вони слизькі. Але організатор параду попередив усіх про це перед відправленням, тому ми були готові, – розповідає учасник параду Владислав.

Фото з сайту http://www.telegraf.in.ua/

Фото з сайту http://www.telegraf.in.ua/

Після параду волонтери (“Жіноча сотня” та Благодійний фонд “Допоможи Україні. Почни з себе!”) пригощали учасників і глядачів чаєм і кавою, одночасно збираючи кошти для українських військових.

– Ви можете купити чай за 100 гривень, можете за 1. У будь-якому випадку ви допоможете нашим військовим. Безумовно, його можна попити і безкоштовно, – оголосив учасникам Олексій Корчак, організатор велопараду.

Джерело: ТелеграфЪ

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved