Відбувся тренінг для велоактивістів про механізми впливу на бюджети

13-14 грудня 2014 року в Білій Церкві відбувся тренінг про механізми впливу велоактивістів на формування місцевих бюджетів.
DSC09631Учасники тренінгу зібралися з 19 міст України з метою поглибити свої знання з бюджетних процесів та обмінятися досвідом лобіювання розвитку велотранспорту.
Перший день був присвячений розумінню формуванню бюджету міста, зокрема його транспортній частині. Разом з тренерами учасники шукали відповіді на питання:

  • як формується місцевий бюджет?
  • як домогтися включення розвитку велотранспорту до цього бюджету? що таке міська програма?
  • як контролювати реалізацію велокоценпції міста та ін.

DSC00025Програма другого дня зосерджувалась на проведенні кампаній. Ми розглядали засади успішних кампаній та розробляли стратегії можливих кампаній, направлених на створення умов для велосипедистів у містах України.
Цей тренінг значною мірою базувався на нещодавньому дослідженні, результати якого представлені в брошурі “Велоактивістам про бюджетний процес”. Запрошуємо вас познайомитися з цією брошурою, яка допоможе узагальнити та системитизувати інформацію щодо фінансування дорожньої галузі в Україні – найбільш дотичної до розвитку велоінфраструктури (друкований примірник брошури можна отримати в офісі АВК).
Організатор тренінгу – Асоціація велосипедистів Києва, у співпраці з громадським об’єднанням “Німецько-російський обмін” та “Російсько-німецьким бюро екологічної інформації”.

 

Джерело: Асоціація велосипедистів Києва

 

 

 

 

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved