У Івано-Франківську до 2020 року має з’явитися 100 кілометрів велодоріжок

Депутати Івано-Франківської міської ради прийняли Програму розвитку велосипедної інфраструктури та популяризації велосипедного руху в місті на наступні 5 років.

Фото із сайту Івано-Франківської міської ради http://www.mrada.if.ua/

Фото із сайту Івано-Франківської міської ради http://www.mrada.if.ua/

Програма передбачає принципи рівноправності чотирьох груп учасників дорожнього руху: пішоходів, велосипедистів, громадського транспорту та приватних автомобілів. Її цілі є доволі амбітними: досягнення до 2020 року 15% пересування в місті на велосипедах та створення велосипедної інфраструктури, яка би з’єднувала усі райони міста з центральною частиною та рекреаційною зонами. До 2020 року заплановано створення більш ніж 100 км велошляхів у місті.

Мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, обіцяє, що роботу розпочнуть зі включення саме рекреаційних зон до велоінфраструктури – доріжки із відповідною розміткою мають з’явитися на Набережній міського озера вже навесні. Також у пріоритеті будівництво велошляхів на машрутах, які користуються найбільшою популярністю серед велосипедистів Івано-Франківська. Такими маршрутами, за результатами опитування, проведеного фахівцями департаменту ЖКГ, стали вулиці Вовчинецька та Галицька. Проект міської велосипедної мережі створювався саме на основі опитування городян, які користуються велосипедами.

Журналісти служби новин телеканалу “Вежа” повідомляють, що на реалізацію Програми розвитку велосипедної інфраструктури із міського бюджету заплановано виділити понад 40 000 грн.

Джерела: сюжет служби новин телеканалу “Вежа” та сайт Івано-Франківської міської ради

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved