У Вінниці в рамках реконструкції вулиці буде облаштовано велодоріжку

До листопада у Вінниці відреконструюють вулицю Стельмаха. Тут буде проведено капремонт асфальтного покриття проїжджої частини і розширено та заасфальтовано тротуари, де в подальшому окрім пішохідної буде облаштовано ще й велодоріжку. Також вздовж вулиці будуть створені «кишені» для сміттєвих контейнерів. Наразі комунальники розпочали демонтувати старі бордюри.

З 19 вересня дорожники розпочали комплекс робіт по реконструкції вулиці Стельмаха. В рамках якої буде капітально відремонтовано асфальтне покриття проїжджої частини усієї вулиці (від перехрестя з вулицею Квятека до перехрестя з вулицею Келецькою) та проведено розширення тротуару.

«Тротуар, яким зараз користуються пішоходи, має ширину від 1 до 1,5 метра. Після розширення вони будуть 3 метра, – розповідає директор департаменту капітального будівництва Михайло Мирончук. – Це робиться для того, щоб окрім пішохідної доріжки облаштувати тут доріжку для велосипедистів».

За словами керівника розвитку велосипедної інфраструктури міста Олега Крупського, в рамках реконструкції вулиці Стельмаха буде облаштовано близько півкілометра велосипедної доріжки: «Велодоріжка по вулиці Стельмаха значно підвищить зручність та безпеку вінничан, які полюбляють їздити на велосипедах. Це важливий крок у розвитку велосипедної інфраструктури Вінниці, завдяки якому буде поєднано велодоріжки по Хмельницькому шосе та вулиці Келецькій. Тим більше, що велосипедний рух у місті набуває дедалі більшої популярності як альтернатива використання приватних автівок».

Також по вулиці у добре освітлених місцях буде зроблено три «кишені», де будуть облаштовані контейнерні майданчики. Зараз же контейнери для збору сміття тимчасово розмістили вздовж трамвайної колії. За умов сприятливої погоди планується, що роботи по реконструкції вулиці Стельмаха закінчаться у листопаді.

Джерело: Вінницька міська рада

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved