Перший перехоплюючий велопаркінг у Києві відкрито

Перший перехоплюючий велопаркінг офіційно відкрився в Києві 21 серпня 2014 року біля метро Виставковий центр. Тут можна безкоштовно залишити велосипед під охороною на 12 годин, пройти технічний огляд, взяти велосипед у прокат, а також випити кави та перекусити.

Мета створення такого паркінгу – поєднати існуючу транспортну мережу з велосипедним рухом. Проект є соціально орієнтованим, адже можливість проїхати невелику відстань на велосипеді щодня та залишити його в безпечному місці робить велосипедний рух більш привабливим для жителів віддалених районів Києва та передмістя.

Велопаркінг, техогляд, прокат, кава – все тут

Цим проектом ми прагнемо сприяти велосипедизації Києва. Якщо цей пілотний варіант зарекомендує себе, ми готові виготовити ще 5 таких велопаркінгів до наступної весни для встановлення їх біля ключових транспортних вузлів нашого міста. Наша мета – дати киянам та житялям передмістя можливість зручно та безпечно комбінувати користування велосипедом та громадським транспортом”, – коментує Михайло Джокич, представник ТОВ «Байк-бокс».

Перші користувачі паркінгу

Для того щоб забезпечити можливість функціонування безкоштовного паркінгу, надаватимуться платні послуги: зберігання велосипедів на термін довший за 12 годин, прокат та сервісне обслуговуваня велосипедів, продаж аксесуарів, засобів особистої гігієни для велосипедистів, продаж води, кави, чаю, напоїв, готових сендвічів тощо. Паркінг працюватиме до 30 жовтня, а якщо погода дозволятиме – то навіть довше.

Співробітники Velopoint’у охоче допоможуть “припаркувати” ваш велосипед

Поєднання велосипеда та громадського транспорту давно практикується в містах Європи: якщо вам далеко їхати від дому до місця роботи чи навчання, ви можете доїхати велосипедом до метро, залишити його там і далі швидко дістатися до центру міста. У Києві давно назріла потреба встановлення перехоплюючих паркінгів біля ключових транспортних вузлів – частіше за все, це станції метро.

Перевірити велосипед на технічну справність – легко!

Перехоплюючі паркінги мають численні переваги як для індивідуальних користувачів, так і для міста в цілому. Велосипедистам вони дозволяють економити час і кошти на поїздку. Щоденні велопоїздки навіть на невеликі відстані покращують здоров’я та настрій.

Сервіс

Від цього виграють всі, адже таким чином зменшиться навантаження на дорожню мережу. Чим більше людей користвуватиметься велосипедами, тим менше буде заторів на дорогах, вільнішим громадський транспорт, чистішим повітря.

Кожному користувачу велопаркінгу виписують квитанцію, в якій позначають назву велосипеда, власника та час здачі на зберігання

Перехоплюючі велопаркінги – одна з вимог Асоціації велосипедистів Києва до міської влади. Таких у Києві має бути 10-15 біля ключових станцій метро. Пілотний велопаркінг для Києва повністю розроблено та виготовлено приватним інвестором ТОВ “Байк-Бокс” під торговою маркою “VeloPoint”tm.

На місці вас почастують смачною кавою, чаєм, освіжаючим напоєм. Можна також перекусити.

Продукція відібрана якісна

Все продумано до деталей – руки завжди будуть в чистоті!

А такий вид відкривається з другого поверху кафе

Контакти:

ТОВ «Байк-бокс»

Михайло Джокич

067 443 11 60

ukrdmd [at] gmail.com

Velopoint в Facebook

 

veliki.ua – перша українська мережа прокату і сервісу велосипедів

Кушка Олексій

050 323 74 76

ceo [at] veliki.ua

 

Асоціація велосипедистів Києва

Олеся Сторожук

066 310 31 33

media [at] avk.org.ua

 

Джерело: Асоціація велосипедистів Києва

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved