У Львові проходить конкурс “Велопрацедавець року”

A4VF-01-212x300Конкурс «Велопрацедавець» вперше проводитиметься у Львові в межах Європейського тижня мобільності, який проходитиме 16-22 вересня. Конкурс відзначає найбільш дружні до велосипедистів офіси та установи. Подавайте заявки та отримуйте широке визнання велоспільноти Львова та заохочувальні призи. Заявки приймаються з 20 серпня до 20 вересня 2014 р. Оголошення переможців відбудеться 22 вересня.

Переможцем може стати той працедавець, який створив найкращі умови для працівників-велосипедистів компанії чи організації та клієнтів, які приїжджають на велосипедах. Серед критеріїв відбору наявність і якість велостійок, додаткових зручностей для велосипедистів (душ, переодягальні), відсоток велосипедистів до загальної кількості працівників, всіляке заохочення їзди на велосипеді та бонуси для велосипедистів від компанії. Заявку може подати будь-який працівник компанії за згодою керівництва.

Конкурс «Велопрацедавець» уже вп’яте проводиться у Києві та довів свою ефективність і доцільність. Дана акція спрямована заохотити працедавців створювати кращі умови для своїх працівників і клієнтів, які користуються велосипедом, таким чином заохочуючи їх частіше пересуватись цим видом транспорту. Це також можливість для компанії підняти свій корпоративний імідж та зробити внесок у покращення якості життя у місті. Адже відомо, що збільшення частки велосипедистів позитивно впливає на життя у цілому місті, а їзда на велосипеді позитивно впливає на здоров’я людини.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті http://mobility.lviv.ua/bike-employer/

Джерело: Львівська міська рада

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved