Байк-кафе Radler: локація велосипедистів

Radler — це радше місце зустрічей велосипедистів, ніж звичайне кафе. Двоє львів’ян відкрили заклад, в якому роверисти комфортно себе б почували. В оформленні інтер’єру — багато старих деталей від роверів, тут надають невеличкий технічний сервіс, є куточок для барахолки, де велосипедисти можуть залишати запчастини та інші речі для обміну чи продажу, а в меню — традиційний німецький напій «Радлер» (пиво з лимонадом) від якого і постала назва закладу. Поруч, на вулиці розміщено одну з найбільших в місті велопарковок. Редакція Postpaper побувала у новоствореному байк-кафе Radler на вул. Дудаєва та поспілкувалась із його засновниками.

Ідея створення місця для роверистів у Львові була давно, втілили її двоє львів’ян — Володя та Олег, які до цього займались туризмом. Їхню ідею підхопили знайомі та друзі, які допомагали оформлювати заклад. Хтось розмальовував стіни, хтось робив плакати, хтось приносив деталі від старих роверів. Близько місяця тривала підготовка, і 9-го травня велолокацію було урочисто відкрито — з кінопоказом, вечіркою та змаганням на велосипедних установках від спільноти Cobble Stone Runners. Поруч із закладом встановили велику велопарковку, та намалювали символічні велодоріжки.

За словами засновників, їхня мета — створити місце для спілкування між велосипедистами. Саме тому, тут розташували цілий куточок «барахолки» — стіна, де можна прикріпити деталі на продаж, залишити свої контакти чи запропонувати послугу, пов’язану із роверами. Поруч на стіні — старенькі деталі від велосипедів. До речі, за наданий старий руль, сідло, касету, пару ланцюгів заклад пригощає пивом. Малюнки на стінах будуть з часом змінюватися. Є тут і колекція плакатів, що прикрашає кімнату з баром. Також, Radler є місцем для невеличкого ремонту ровера: підкачати колесо чи щось підкрутити — на барі є декілька ремонтних ключів. Засновники хотіли організувати тут і майстерню, але згодом відмовились від цієї ідеї. Щоправда, друзі Володі та Олега таки планують відкрити повноцінну веломайстерню — поруч й під такою ж назвою.

Текст: Максим Асафатов, фото: Марічка Закалюжна для postpaper.com.ua

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved