Рекомендації щодо проектування доріг міста Копенгаген

Цей документ містить інформацію та поради щодо того як враховувати рух велосипедистів у проектах будівництва та реконструкції доріг навіть у випадку, коли організація руху велосипедистів не є головним питання проекту.

Хоч документ і підготовлений з урахуванням сильної політичної волі розвивати велосипедний транспорт у Копенгагені, він також буде цікавим і для інших міст і країн, враховуючи неперевершені результати такої транспортної політики коли 36% усіх поїздок містом здійснюються велосипедом.

Джерело: Copenhagen City of Cyclists: Bicycle Account 2012

Основний вид транспорту для поїздок на роботу чи навчання у Копенгагені, 1996-2012. (Джерело: Copenhagen City of Cyclists: Bicycle Account 2012)

Документ містить інформацію про організацію руху велосипедистів на перехрестях, уздовж вулиць (одна з проблем Копенгагена – знайти місце для усього велотранспорту, який з’явився на вулицях завдяки транспортній політиці міста); інша велоінфраструктура (парковки, змішаний рух вулицями); врахування витрат на утримання інфраструктури; інші елементи (знаки для велосипедистів, освітлення і т.п.); а також опис процесу планування.

Багато фото на ілюстрацій. Текст англійською.

Focus on Cycling

Джерело: CTC News April 2014 

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved