Європейська федерація велосипедистів планує створити Всесвітній велосипедний альянс

wca-logoВсесвітній велосипедний альянс (ВВА) – це ініціатива Європейської федерації велосипедистів, покликана створити всесвітню мережу громадських організацій, що мають суттєвий інтерес у популяризації велосипедного транспорту. Головною метою цієї мережі є не лише просувати питання велотранспорту на рівні міжнародний інституцій, таких як ООН, Орагнізація економічного співробітництва і розвитку та Міжнародний транспортний форум, Світовий Банк, а й з метою підтримати обмін досвідом, знаннями та співпрацю між велосипедними асоціаціями та організаціями у всьому світі.

Рішення створити Всесвітній велосипедний альянс було прийнято Радою Європейської федерації велосипедистів на міжнародній конференції Velo-city 2013 у Відні. Європейська федерація велосипедистів запропонувала створити ВВА як координаційний центр, платформу для обміну досвідом та сильний голос велосипедної спільноти у роботі з міжнародними організаціями. Інші організації, що представляють велосипедний спорт та бізнес, не працюють у сфері популязації та просування повсякденного та рекреаційного велотранспорту.

Всесвітній велосипедний альянс буде офіційно створено 30 травня на церемонії закриття конференції Velo-city 2014 в Аделаіді (Австралія).

Джерело: Європейська федерація велосипедистів

Довідково: Асоціація велосипедистів Києва (АВК) з 2010 року є активний членом Європейської федерації велосипедистів, щороку бере участь у щорічних загальних зборах федерації. З 2012 року АВК є однією з трьох організацій, які було відібрано для участі у пілотній частині Програми розвитку лідерства Європейської фередації велосипедистів, та отримує фінансування на організаційний розвиток АВК та роботу на рівні Києва та України.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved